מגשי פירות מודיעין

0
89
קרדיט pri-ganech.co.il

האם אפשר להזמין מגש פירות מהיום להיום? איזה מגש הכי מתאים כמתנה ליולדת? למה צריך לשים לב כשבוחרים מגש פירות? 

איזה רגע נפלא זה כשמגיעים למקום ויש בו מגשי פירות קרים וטריים, אין כמעט אדם עלי אדמות שלא ישמח לנשנש ממנו כמה ביסים טובים, גם אם הוא שבע. לפירות יש השפעה טובה עלינו, הם ממריצים, מעלים את האנרגיות אך ללא תחושות אשם, והם עשירים בוויטמינים להם הגוף שלנו זקוק. גילית ששכחת לציין יום חשוב עבור מישהו אחר? הבנת הבוקר שמדובר על יום הנישואין? אל דאגה, לכל דבר יש פתרון.

מהיום להיום – הפתרון המושלם למתנה

מגשי פירות חייבים להיות טריים ולכן גם קיימת האפשרות לרכוש אותם ממש מהיום להיום ולשלוח אותם כמתנה למישהו אהוב. במקרה כזה, אם נניח שכחת את יום הנישואין, ניתן לבצע הזמנה אונליין של מגש פירות מודיעין, והוא כבר יהיה בדרך לכתובת בתוך כמה שעות.

איזה מגש הכי מתאים ליולדת?

כשיולדת עדיין נמצאת בבית החולים בהתאוששות, היא זקוקה לכוח רב, מנוחה ואנרגיות. לכן, אחת המתנות המושלמות ליולדת תהיה מגש הפירות. בשל העובדה שלא ניתן לקרר בדרך כלל אוכל בחדרים, רצוי לשלוח מגש בינוני שיספיק ליולדת לאותו יום, ואולי למבקרים שיהיו עמה. רצוי לבחור במגש עשיר, מלא פירות הדר, פירות טרופיים ופירות עשירים בוויטמין C כדי לחזקה, כמו כן, מומלץ  גם לבחור מגש צבעוני ומעוצב כדי לשמח את לבה.

ומה חשוב לבדוק רגע לפני שמזמינים?

קודם כל רצוי לבדוק את זמני ההגעה של המשלוח והאם ניתן לקבלו בזמן הרצוי. נושא חשוב נוסף שאין לוותר עליו הוא הטריות – יש לוודא כי העסק עובד אך ורק עם פירות טריים ואיכותיים וכי יש מגוון נרחב של פירות של העונה וגם לא של העונה. נושא נוסף שכדאי לבדוק הוא האם ניתן להוסיף למגש תוספות שונות כמו למשל בקבוק יין טוב, ברכה מרגשת או שוקולד טוב. והכי חשוב – שהמגש יהיה מעוצב בטוב טעם, ושיהיה לו אפקט של וואו כשמקבלים אותו ושהוא כמובן יהיה קריר.

הנחה מיוחדת לקוראי הכתבה – 10% הנחה ברכישה באתר

למימוש הקופון הקלידו ״10הנחה״ בעגלת הקניות באתר הבית שלנו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here