מדוע אינכם מצליחים להוריד במשקל?

0
1842

חודשים על גבי חודשים שאתם אוכלים אוכל בריא, אתם חיים על המינימום, מתאמנים כל יום, אבל לא קורה כלום. התחושה הזאת לא נעימה כלל, ורבים מאוד פורשים מהאימונים בגלל התחושה הזאת, מה הסיבה לכך? במאמר זה נציג בפניכם אפשרויות רלוונטיות אליכם שישפיעו עליכם ויעזרו לכם להוריד במשקל.

האויב הגדול שלנו – הפחמימה

הפחמימה היא מרכיב חשוב במאזן האנרגיות שלנו, אך חשוב מאוד מאזן האנרגיות שלכם יהיה תקין, הרי שהמטרה להוריד במשקל היא באמצעות השימוש בשומן, שהוא מאגר אנרגיה גדול מאוד של הגוף. כיצד זה יקרה? מה שמחליף את צריכת השומן במהלך האימון זה הפחמימה, בין אם היא בריאה או לא. ההמלצה שלנו היא 5 ימים בשבוע לא לאכול שום סוג פחמימה, פרט לצריכת פחמימה מהצומח, זאת אומרת מירקות. ב-2 הימים האחרונים של השבוע אתם רשאים לאכול מעט פחמימה, אך בריאה, לדוגמה פרוסת לחם.

החלטתה לא לאכול כלום? צפה פגיעה

צאו מנקודת הנחה שהמילה דיאטה שאתם מכירים, לא נמצאת אצלכם בלקסיקון, למה? גם לאכול המון ירקות ובצורה בריאה זה סוג של דיאטה. הכוונה בדיאטה זה לשנות את הרגלי האכילה שלכם, תעשו כך באמצעות אכילה בריאה. כאשר אתם לא אוכלים כלום, הגוף שומר על מאגרי השומן שלו לימים קשים יותר, ולכן אין שחרור לשום חתיכה של שומן מהגוף.

לצום זה לא דבר רע

אחד הדברים שאנשים מפחדים ממנו הוא צום, האם הוא בריא? האם הוא פוגע? אנו כאן בשביל להשלים לכם את הידע החסר. לפני צום, חשוב לשתות הרבה מים, ולאכול מזון טרי ובריא. צום של 24 שעות הוא לא קל, אבל חד משמעי אפשרי. הארוחה שלאחר הצום צריכה להיות קלילה, כמו כניסה למים שנעשית בהדרגה. לאחר הצום, תוכלו לשלוט בהרגלי האכילה שלכם מחדש, הגוף שלכם מתנקה מרעלים ואוכל לא טוב שנמצא אצלכם בבטן, ולכן חשוב להקפיד על אכילה מסודרת.

מים אתם שותים?

האדם מאבד את רוב משקלו דרך זיעה, ודרך שתן. המים עוזרים לנקות את כלל הרעלים בגוף שלכם, ביניהם שומנים לא רצויים, שלא מאפשרים לשומן גוף שלכם להישרף.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here