מדוע אינכם מצליחים להוריד במשקל?

מדוע אינכם מצליחים להוריד במשקל?

חודשים על גבי חודשים שאתם אוכלים אוכל בריא, אתם חיים על המינימום, מתאמנים כל יום, אבל לא קורה כלום. התחושה הזאת לא נעימה כלל, ורבים מאוד פורשים מהאימונים בגלל התחושה הזאת, מה הסיבה לכך? במאמר זה נציג בפניכם אפשרויות רלוונטיות אליכם שישפיעו עליכם ויעזרו לכם להוריד במשקל.

האויב הגדול שלנו – הפחמימה

הפחמימה היא מרכיב חשוב במאזן האנרגיות שלנו, אך חשוב מאוד מאזן האנרגיות שלכם יהיה תקין, הרי שהמטרה להוריד במשקל היא באמצעות השימוש בשומן, שהוא מאגר אנרגיה גדול מאוד של הגוף. כיצד זה יקרה? מה שמחליף את צריכת השומן במהלך האימון זה הפחמימה, בין אם היא בריאה או לא. ההמלצה שלנו היא 5 ימים בשבוע לא לאכול שום סוג פחמימה, פרט לצריכת פחמימה מהצומח, זאת אומרת מירקות. ב-2 הימים האחרונים של השבוע אתם רשאים לאכול מעט פחמימה, אך בריאה, לדוגמה פרוסת לחם.

החלטתה לא לאכול כלום? צפה פגיעה

צאו מנקודת הנחה שהמילה דיאטה שאתם מכירים, לא נמצאת אצלכם בלקסיקון, למה? גם לאכול המון ירקות ובצורה בריאה זה סוג של דיאטה. הכוונה בדיאטה זה לשנות את הרגלי האכילה שלכם, תעשו כך באמצעות אכילה בריאה. כאשר אתם לא אוכלים כלום, הגוף שומר על מאגרי השומן שלו לימים קשים יותר, ולכן אין שחרור לשום חתיכה של שומן מהגוף.

לצום זה לא דבר רע

אחד הדברים שאנשים מפחדים ממנו הוא צום, האם הוא בריא? האם הוא פוגע? אנו כאן בשביל להשלים לכם את הידע החסר. לפני צום, חשוב לשתות הרבה מים, ולאכול מזון טרי ובריא. צום של 24 שעות הוא לא קל, אבל חד משמעי אפשרי. הארוחה שלאחר הצום צריכה להיות קלילה, כמו כניסה למים שנעשית בהדרגה. לאחר הצום, תוכלו לשלוט בהרגלי האכילה שלכם מחדש, הגוף שלכם מתנקה מרעלים ואוכל לא טוב שנמצא אצלכם בבטן, ולכן חשוב להקפיד על אכילה מסודרת.

מים אתם שותים?

האדם מאבד את רוב משקלו דרך זיעה, ודרך שתן. המים עוזרים לנקות את כלל הרעלים בגוף שלכם, ביניהם שומנים לא רצויים, שלא מאפשרים לשומן גוף שלכם להישרף.

מאמרים נוספים
סדנת אמפתיה וחמלה עצמית לקהילה
סדנה מקוונת לבני משפחה של אנשים המתמודדים עם קושי נפשי...
איך יודעים שבא אביב? מתגרדים סביב סביב
אתם סובלים מפריחה דווקא עכשיו? אתם לא לבד: אחד מכל...
מחקר חדש מגלה שעדשות משקפיים מסננות צבע משפרות משמעותית את התפקוד הקשבי של רבים מהמתמודדים עם הפרעת קשב וריכוז
מחקר חדש ופורץ דרך מגלה כי קיימת חשיבות עליונה בהפחתת...
"פרוייקט צוותי מגן" של מגן דוד אדום ממשיך להתהוות בימים אלו, המטרה: תגובה מיידית בהנגשת טיפול רפואי מהיר על ידי אנשי קהילה בפריפריה ובערים
מאז תחילת מלחמת "חרבות ברזל", וכחלק מהיערכות מגן דוד אדום...
מטפלת סיעודית
למה מומלץ להעזר במטפלת סיעודית
מטפלת סיעודית, הידועה גם כסייעת סיעודית מוסמכת או עוזרת אחות,...
העובד קיבל דואר אלקטרוני זועם ולקה בהתקף לב
לאחר מאבק משפטי הכיר בו הביטוח הלאומי כ"נפגע עבודה" *...
"ככלות כוחי אל תעזבני..." לרגל יום הקשיש הבינלאומי עמותת שניר יוזמת פעילות ייחודית למען הקשישים בישראל. תגייס כספים לצורך ביצוע טיפולי שיניים עבור הקשישים הזקוקים לטיפולים אלו בדחיפות
לרגל יום הקשיש הבינלאומי שנקבע על ידי ארגון האומות המאוחדות,...
ממשיכים את שיתוף הפעולה למען תושבי ישראל
מגן דוד אדום והוועד הבינלאומי של הצלב האדום (ICRC) חתמו...
מי אשם במילוי הצהרת בריאות בנייד?
איש המכירות לא רשם בעיה לבבית מולדת וחברת הביטוח מסרבת...
כוננות גבוהה במגן דוד אדום לקראת יום כיפור
כמדי שנה, אלפי בני אדם נזקקים לשירותי מגן דוד אדום...
דילוג לתוכן