מהי הדרך הטובה ביותר להעביר סדנאות לעובדים?

0
463
מהי הדרך הטובה ביותר להעביר סדנאות לעובדים?
קרדיט: pixabay

העובדים הם נכס משמעותי לכל ארגון, בין אם קטן ובין גדול. כדי להבטיח מיצוי מלא של המשאב החיוני, ולא פחות חשוב – עובדים מרוצים שמחויבים לארגון – כדאי כמובן להשקיע בהם. סדנא איכותית, מעניינת ואפקטיבית היא דרך טובה מאוד להקנות לכל עובד ועובדת גם יכולות רלוונטיות, גם ידע עדכני ויקר ערך וגם את התחושה שהמנהלים רואים בהם חלק מרכזי ומוביל. ישנן כמובן שלל אפשרויות של סדנאות לעובדים: התמודדות עם שחיקה ולחץ, חשיבה יצירתית, תדמית מנצחת, ניהול זמן, מצוינות במתן השירות, שיפור יכולות המכירה ועוד ועוד. קבוצת גישות למצוינות מציעה את כל הסדנאות הנ”ל, ואחרות. בין אם אתם מחפשים להעביר סדנאות בזום או סדנאות פרונטליות – תוכלו לקבל כלים מאנשים בעלי ניסיון.

 

מה הופך סדנאות לעובדים לאפקטיביות במיוחד?

* שכלול מתמיד של הסדנא – על בסיס למידה בלתי פוסקת, התייחסות לפידבקים של קהלים שונים ושימוש בכל האמצעים הרלוונטיים (סרטונים, מצגות ועוד).

* מנחים מומחים – בעלי שליטה טובה מאוד בתחום הידע הרלוונטי ובנוסף כמובן בהעברת החומר וביצירת תקשורת אפקטיבית מאוד עם כל סוג של קהל.

* התאמה מלאה לקהל היעד – וגם לאופן העברתה של הסדנא (באופן פרונטלי או אונליין).

* גישה מעשית – סדנאות ששמות דגש רב על מתן כלים פרקטיים, כאלה שכל עובד ועובדת יכולים ליישם מיד בתום המפגש, מספקות מקסימום תועלת.

 

ניסיון של יותר מ-30 שנה ולמידה מתמדת

קבוצת גישות למצוינות, שהוקמה ב-1987, היא שם דבר בתחום ההדרכות והשבחת ארגונים, מנהלים ועובדים. באמצעות חברת הבת גישות הדרכה וייעוץ מציעה הקבוצה שלל סדנאות לעובדים – כולן נבנו בקפידה על סמך הידע רחב ההיקף שהצטבר בחברה, מותאמות באופן מושלם לצרכי הארגון הספציפי ומועברות באופן חווייתי ולכן גם אפקטיבי להפליא. בין לקוחות קבוצת גישות ניתן למצוא כמה מהגופים הגדולים ביותר במשק הישראלי, ובהם חברת טבע, קוקה קולה, אמדוקס, שופרסל, מקורות, מפעל הפיס, מגן דוד אדום, בנק הפועלים וכן משרד ראש הממשלה. באופן טבעי לאחר העברת מגוון סדנאות כגון התמודדות עם תהליכי שינוי, תקשורת בין-אישית אפקטיבית, אמנות הפרזנטציה ועוד, יכולה חברת גישות הדרכה וייעוץ להבטיח – וגם לקיים – מקסימום תועלת, הן לעובדים והן לארגון. החברה מציעה בנוסף גם הדרכות זום למורים, מנהלים ועוד.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here