מהם תחומי העיסוק של עורכי דין משפחה בחיפה?

0
199
קרדיט: Freepik

מתלבטים מבין מספר עורכי דין משפחה בחיפה? זה הזמן להפסיק להתלבט, עו”ד ירון גרוס הינו עורך הדין הנכון ביותר עבורכם. דיני משפחה כוללים בתוכם נושאים רבים ומגוונים אשר רובם ככולם כוללים רגשות חזקים ואמוציות אדירות אשר לעיתים אינן מאפשרות לצדדים לחשוב בצורה בהירה. בכדי לסיים את התקופה הלא פשוטה הזאת בצורה הטובה והנכונה ביותר וכן להגיע אל התוצאות הרצויות חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין. לכל שאלה שיש לכם בנושא הרימו אלינו טלפון.

עורכי דין לענייני משפחה עוסקים במספר תחומים עיקריים הקשורים לוויכוחים וסכסוכים משפחתיים. תחומים אלו הינם הרגישים ביותר כיוון שהם מערבים רגשות עדינים בין בני משפחה ולכן לעיתים לא פשוט לטפל בהם.

  • הליכי גירושין – התחום המוכר והידוע ביותר בתוך דיני משפחה הוא כמובן הליכי גירושין. מידי שנה מספר רב של זוגות נשואים בוחרים להתגרש אך על מנת לסיים את התהליך ולהגיע לרגע קבלת הגט יש להגיע אל מספר החלטות בנוגע לנושאים כמו חלוקת רכוש, הסדרי ראייה ומשמורת, מזונות, כתובת אישה ועוד. לרוב בני הזוג אינם מצליחים להגיע להבנות ולכן נאלצים לעמוד בפני בית המשפט או בית הדין הרבני ושם לטפל בנושא. תפקידו על עורך הדין לייצג את בן הזוג בפני השופט.
  • צווי ירושה – תחום חשוב לא פחות ורגיש לא פחות הינו צווי ירושה. צו ירושה הינו צוואה אשר נכתבת על ידי אדם יקר לכם טרם פטירתו. בצו זה ניתנות ההוראות מה לעשות עם רכושו וכל אשר יש לו לאחר מותו. במקרים בהם ישנה התנגדות לצו בקרב אחד היורשים עורך דין  לענייני ירושה בחיפה יכול להיות לעזר.

בחירה בעורך דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני משפחה ילווה אתכם בכל תהליך הקשור בנושאים משפחתיים. במידה ואתם גרים באזור הצפון, תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין ירון גרוס. עו”ד גרוס בעל ותק וניסיון של שנים רבות בדיני משפחה ועסק בתיקים רבים בתחום. משרדנו ילווה אתכם במקצועיות, בהבנה והקשבה רבה אל עבר מיצוי כל הזכויות המגיעות לכם ובכך יאפשר לתהליך להיות פשוט יותר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here