מה זה פוטושופ

1
3021
מה זה פוטושופ
צילום Pixabay

למי מאיתנו אין סמארטפון, קשה למצוא אחד כזה… עם הסמארטפון אנחנו מדברים, שולחים הודעות, עושים שימוש באפליקציות שונות וכמובן, מצלמים לא מעט. צילום באמצעות הסמארטפון שווה היום לצילום באמצעות מצלמה מקצועית במקרים רבים, ועדיין, אפשר לקחת כל תמונה ולהפוך אותה למיוחדת, להפוך אותה ללא שגרתית, לשדרג אותה, לתקן אותה ואף לעשות בה מניפולציות שונות. איך עושים את זה? עם פוטושופ כמובן. אז נכון, יש היום לא מעט אפליקציות ותוכנות שיודעות לעבד תמונות, אף אחת מאותן אפליקציות או תוכנות לא יודעת לעשות את מה שפוטושופ יודעת לעשות. רוצים לדעת מה זה פוטושופ? הנה קצת מידע שיבהיר לכם מהי התוכנה הזו.

פוטושופ – תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם

אז אם אתם רוצים לדעת מה זה פוטושופ, הנה הסבר קצר. זו תוכנה שיש בה המון כלים, כלים שמאפשרים לקחת כל תמונה ולעשות איתה בעצם מה שרוצים. אם ניקח לדוגמא את התוכנות ואפליקציות האחרות, לצפייה בשיעורי הסבר על מה זה פוטושופ הן יודעות אולי לעשות כמה דברים נחמדים כמו להפוך תמונה לשחור לבן וכדומה, אך פוטושופ יודעת לעשות הרבה יותר מזה, היא יודעת לקחת כל תמונה ולהפוך אותה למה שרוצים, לתקן אותה, להכניס בה אפקטים שונים, לעצב אותה איך שרוצים, להוסיף לה מלל ומה לא… הנה כמה דוגמאות לשימושים של פוטושופ ואיך היא יכולה לשדרג את התמונות שלכם.

שימושים

הנה דוגמא אחת מיני רבות. יש לכם תמונה דהויה במגירה של הסבא מלפני המון זמן, ויש לתמונה הזו משמעות רגשית עבורכם. יש בה כתמים והיא מקומטת מעט, והייתם רוצים מאוד לשחזר אותה, לתקן אותה ולהפוך אותה לשמישה. עם פוטושופ תוכלו לעשות את זה בקלות וכל מה שאתם צריכים הוא ללמוד את התוכנה. הנה עוד דוגמא, יש לכם תמונה משפחתית יפייפיה שצילמתם באירוע כלשהוא אבל מה לעשות, מישהו חשוב מהמשפחה לא יכול היה להגיע. רוצים לצרף גם אותו לתמונה? זה אפשרי! עם הכלים המתקדמים של פוטושופ אתם יכולים לחתוך אלמנטים או להוסיף אלמנטים בתמונות ולשנות את אותן תמונות בהתאם לצרכים שלכם.

לעבד תמונות עבור אחרים

עכשיו אחרי שאתם יודעים מה זה פוטושופ, כל מה שנותר לכם הוא ללמוד את התוכנה ולאחר מכן ליישם אותה. לימוד פוטושופ יאפשר לכם גם להתפרנס לא רע, עם האפשרות לתקן תמונות עבור אחרים ויש כאלו שישמחו לשלם לכם לא מעט על עבודה כזו… אתם יכולים גם לעצב אלבומים עבור צלמים או עבור אנשים פרטיים ויכולים לעשות עוד המון דברים מיוחדים. עם פוטושופ תוכלו לעשות כל מה שאתם רוצים עם תמונות ומומחיות כזו יכולה בהחלט להיות עבורכם אופציה נהדרת לפרנסה כמו גם לתחביב. לא לחינם פוטושופ היא תוכנה שמיליוני אנשים ברחבי העולם עושים בה שימוש.

הערה 1

  1. […] תוכנת פוטושופ שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפיים וגרפיקאים שבאמצעות התוכנה מבצעים מניפולציות גרפיות על תמונות. פוטושופ אלופה בהכנת מניפולציות על תמונות וכל תמונה סתמית או משעממת יכולה להיות מדהימה על-ידי שימוש באפקטים נכונים בתוכנה. אין ספק שידיעת תוכנת פוטושופ בלבד לא תאפשר לכם להיות מעצבים מקצועיים אלא על ידי שימוש בחוקי העיצוב הגרפי בשילוב פקודות בתוכנת הפוטושופ. ככל שאתם יודעים את התוכנה יותר תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים בתוכנה שחברת אדובי מאפשרת. […]

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here