מה חשוב לדעת על פינוי תכולה ורכישתה?

0
584
מה חשוב לדעת על פינוי תכולה ורכישתה?

לפנות דירה של אנשים שהלכו לעולמם זה לא פשוט. עבור רבים מאתנו יש בכך לא רק אתגר פיזי, אלא גם התמודדות לא פשוטה מבחינה רגשית, שכן לרוב מדובר על דירה של אנשים שהיכרנו ואהבנו מאוד. זה נשמע לכם מוכר? תוהים איך בכל זאת תתמודדו עם המשימה הזאת? שירותי פינוי תכולה מקצועיים הם הפתרון הנכון וחברת גל הפינויים היא הכתובת לכך.

איך מבצעים פינוי דירות נפטרים?

בעוד שבפינוי תכולה של דירה שאנשים חיים בה אפשר לשאול אותם לאן להוביל כל חפץ ומה הם ירצו שיעלה בגורלו, הרי שכאשר מדברים על פינוי דירות נפטרים זה לא כך. אין עם מי לדבר ואין את מי לשאול, שכן בעלי החפצים עצמם כבר הלכו לעולמם. לכן בפועל מדובר על אתגר לא פשוט בכלל והוא מתבצע בצורה הבאה: פגישה בדירה עם הלקוח שהזמין את השירות; החלטה גורפת לגבי כל החפצים (מה זורקים, מה מוכרים ומה צריך להוביל ליעד אחר); פינוי תכולה בפועל שנעשה על ידי מספר אנשי צוות; תיאום ולוגיסטיקה מול המקומות שאליהם מפנים את החפצים (בין אם זה אתר פסולת קרוב ובין אם זה מקום שבו ניתן יהיה לתרום חלק מהחפצים).

לא קל לקבוע מראש כמה זמן ייקח הפינוי שכן זה תלוי בכמות החפצים, בגישה שיש אל הדירה ובשאלה כמה אנשי צוות יהיו אמונים על ביצוע המשימה.

למה כדאי לשוחח גם עם קונה עתיקות?

בדרך כלל במסגרת הפינוי של דירת נפטרים, ניתן למצוא גם כמה עתיקות במקום. לכן רצוי לדבר עם קונה עתיקות, שכן הוא יוכל לתת לכם הערכה לגבי השווי האמתי של החפצים. קונה עתיקות לא רק ייתן לכם הערכה אלא גם יקנה מכם ישירות כל מה שתרצו למכור, מה שיחסוך לכם זמן והתעסקות שעלולה להיות מעט מטרידה מבחינות רבות.

מה עושה קונה ירושות עם הרכוש שהוא קונה?

מעבר לעובדה שכדאי להזמין את קונה העתיקות לדירה, במידה ויש בה עתיקות מעניינות ובעלות ערך, רצוי גם לדבר עם קונה ירושות. למעשה חברה שמציעה שירותי קונה ירושות יכולה לקנות מכם את כל תכולת הדירה בבת אחת, לשפץ חלק מהחפצים, למכור אותם ולהרוויח מכך לא מעט כסף. לכן שני הצדדים יוצאים מרוצים, כי קונה הירושות מרוויח לא מעט ואילו הלקוח נהנה מהעובדה שמישהו מבצע עבורו את העבודה וגם משלם לו על החפצים.

למרות העובדה שפינוי דירה נפטרים זו לא משימה קלה, מאוד לא מומלץ לדחות את הדברים. פנו עוד היום אל חברת גל הפינויים למספר 054-3272461, הזמינו את שירותיה ותוכלו ליהנות בקרוב מדירת ירושה שעומדת ריקה ושאפשר לנצל לכל מטרה שתרצו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here