מה חשוב שיהיה בארגז הכלים הביתי שלכם?

0
3000

אנחנו לא תמיד מודעים אליו, אבל הוא שם. ארגז הכלים הקטן שלנו מחכה בארון בחדר העבודה או במחסן הכלים כדי לבוא ולסייע לנו בשעת תקלה. כשדלת ארון הבגדים יוצאת ממקומה או כשאנו רוצים לתלות תמונה על הקיר, אנו מחפשים את ארגז הכלים במטרה לחלץ ממנו מברג, פטיש או מסמר כדי לבצע את העבודה. עם זאת, לא כולנו מודעים לכל הכלים החיוניים שצריכים להיות בארגז הכלים, וכך חלקנו מוצאים את עצמנו בסיטואציה המביכה שבה חסרים לנו ברגים מתאימים להרכבת שולחן או כיסא שקנינו לא מזמן מחנות רהיטים יד שנייה.

להרכיב את הערכה הבסיסית שלכם

גם אם אינכם אנשי מקצוע מנוסים, אלא אנשי משרדים אשר מבצעים מדי פעם עבודות כפיים, כשבאמת נוצר הצורך, כדאי להכין את ארגז הכלים שלכם לכל צרה שלא תבוא. אלה כמה דוגמאות לכלים הבסיסיים שצריכים להיות בארגז:

  • ברגים ומסמרים – אתם תמיד תזדקקו לפריטים הקטנים האלה כדי לחבר רגל של שולחן שניתקה ממקומה, או כדי להתקין את השידה בחדר השינה שלכם. שימו לב שהברגים והמסמרים מופיעים בשלל צורות וגדלים ולא כל גודל יתאים לרהיט שאתם רוצים להרכיב. משום כך, תמיד כדאי לדאוג לכמה סוגים סטנדרטיים של ברגים ומסמרים בארגז.
  • פלייר – תפקידו של הפלייר הוא לשלוף מסמרים וברגים בלתי תקינים. תמיד כדאי שיהיה אחד כזה בארגז הכלים שלכם, מכיוון שלא פעם תצטרכו להתמודד עם מסמר פגום או בורג שלא נמצא במקום הנכון.
  • פטישים – כמובן, אי אפשר להרכיב דבר בלי הפטיש. מומלץ לכלול בארגז הכלים 2 פטישים לפחות בגדלים שונים.
  • מברג – כלי חשוב להברגת מסמרים או ברגים למקומם או להוצאתם ממקומם. מומלץ גם לכלול מפתח שבדי אשר יכול להבריג מסמרים בצורת משושה.
  • דבק מגע – אין לדעת מתי תצטרכו להדביק קורת עץ או לתקן צעצוע של הילד שלכם. קל לאבד את השפופרת הקטנה של הדבק, ולכן מומלץ להניח אותה בבטחה בתוך ארגז הכלים.

אלה רק כמה מבין הכלים הבסיסיים ביותר שצריכים להיות בארגז הכלים שלכם. מטבע הדברים, בארגז שלכם יש מקום רב לכלים נוספים, והוא ילך ויתמלא ככל שתצברו ניסיון רב יותר בתיקונים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here