מה קורה כשכולם יודעים מהו מצבך הפיננסי?

מה קורה כשכולם יודעים מהו מצבך הפיננסי?
קרדיט: freepik

ישראלים רבים החלו להתוודע בשנים האחרונות לדירוג האשראי שלהם ולכך שהוא משפיע על קבלת ההחלטות בבנק בנוגע אליהם. דירוג BDI הוא השקלול של כל ההתנהלות הפיננסית שלכם והיא זאת שקובעת איך יתמחרו את האשראי שלכם וכמה ריבית לקחת על ההלוואות שאתם מבקשים, אם בכלל יאשרו לכם הלוואה כזאת. ישראלים מגלים גם שהבנקים לא תמיד נוהגים להסביר למה הם מסרבים למהלכים שונים שאתם רוצים לנהל ולהלוואות שאתם מבקשים ולכן אין ברירה אלא לגלות זאת בדרך הקשה, למצוא את הדירוג שלכם ולפנות לגופים שכן מוכנים לתת אשראי כזה. הלוואה למסורבי bdi אפשר לקבל רק בגופים חוץ בנקאיים שמעמידים תנאים שונים על מנת לגבות את ההלוואה בבטוחות, כמו שעבוד הנכס שלכם ועוד תנאים שמבטיחים את ההחזרים. מומלץ לבדוק בחברות אמינות וטובות כאלה, כמו קבוצת שוורץ פתרונות פיננסים.

משכנתאות בכל זאת

אפשר לקחת משכנתא אם אתם מתאמצים להוכיח שאתם יכולים לעמוד בה למרות שיש לכם דירוג אשראי שלילי שקשה לתקן. הדירוג נקבע לא רק בגלל פרמטרים מוצדקים אלא הוא כולל לפעמים פרמטרים שבנק ישראל כבר קבע לפני כמה שנים שהם אינם רלוונטיים. לכן, אם לא דאגתם לתיקון הדירוג שלכם, רוב הסיכויים שאתם עדיין מדורגים בצורה שלילית ותתקשו לקבל על זה מימון בנקאי. מומלץ לעשות שני דברים בהקשר זה, אחד מהם הוא תיקון הדירוג שלכם על ידי מומחים והשני הוא הבראה כלכלית לכל ההתנהלות שלכם על מנת שהמספרים יוכלו להראות שיפור. בינתיים, תוכלו לקחת משכנתא לבעלי bdi שלילי מגופים שכן מוכנים לקחת סיכון כזה משום שהבדיקות שלהם כן מוכיחות את הכדאיות של זה.

הלוואות גם למי שיכול להחזיר

מי שיכול להחזיר הלוואה ומוכיח זאת אינו צריך להיכנע לכל סירוב של הבנק. אפשר בהחלט לגרום לכל חברה חוץ בנקאית להלוות לכם את הכסף גם כאשר אתם לווים שהבנקים סירבו להם. במקרים כאלה פנו לקבל מגוף מימון חוקי וחוץ בנקאי את הליווי הפיננסי שנחוץ לכם, בין אם זה לעסק, למשכנתא או להתמודדות עם משבר כלשהו. הלוואות חוץ בנקאיות למסורבי בנקים ניתנות לרוב תמורת שעבוד נכס ובטוחות אחרות ולכן אתם יכולים לברר אם גם לכם יסכימו להעניק אותן. קבוצת שוורץ פתרונות פיננסים בודקת את הפונים אליה ומציעה להם מימון והלוואות בהתאם לנתונים שלהם וליכולת ההחזר.

מאמרים נוספים
תכנון תחבורה
תכנון כבישים ממלא תפקיד מפתח בהצלחתו של כל אזור עירוני...
השקעתם ברכב חשמלי? כל מה שצריך לדעת על טעינה בביתך
השקעתם ברכב חשמלי, כל הכבוד! כעת אתם מעשרות אלפי בעלי...
מגמות עכשוויות בעמילי מכס: טרנדים ותהליכים
כמו בתחומי חיים נוספים, כך גם בתחום השילוח ועמילות המכס...
העסקת עובד זר- כל מה חשוב לדעת
העסקת עובדים זרים בישראל מסייעת לשני הצדדים: המעסיק מקבל כוח...
איך להתמודד עם המשבר בעזרת מרכז גמילה מהימורים?
התמכרות להימורים עלולה להעמיס על החיים האישיים והמקצועיים של האדם,...
איך לבחור דלתות פנים למשרד שלכם - כל הקריטריונים החשובים
במידה ואתם צריכים לבחור דלתות פנים למשרד, מיד מתברר שקריטריוני...
הלבשת אמבטיה או חידוש ציפוי אקרילי?
שנן מספר דרכים לשחזר אמבטיה ישנה, ​​אך לרוב משתמשים בשתי...
מהם תפקידי מערכת המס בישראל?
רשות המיסים הוקמה בישראל בעקבות החלטת הממשלה על איחוד בין...
עבודה עם משמעות
עבודה עם משמעות
העסקת יותר אנשים עם מוגבלות היא רק דוגמה אחת לכך...
יש פתרונות מעולים גם כשכותבים עבודות ונתקלים בקשיים
סמינריונים הם החלק הקשה ביותר של הלימודים האקדמיים לרוב הסטודנטים,...
דילוג לתוכן