מה קורה כשכולם יודעים מהו מצבך הפיננסי?

מה קורה כשכולם יודעים מהו מצבך הפיננסי?
קרדיט: freepik

ישראלים רבים החלו להתוודע בשנים האחרונות לדירוג האשראי שלהם ולכך שהוא משפיע על קבלת ההחלטות בבנק בנוגע אליהם. דירוג BDI הוא השקלול של כל ההתנהלות הפיננסית שלכם והיא זאת שקובעת איך יתמחרו את האשראי שלכם וכמה ריבית לקחת על ההלוואות שאתם מבקשים, אם בכלל יאשרו לכם הלוואה כזאת. ישראלים מגלים גם שהבנקים לא תמיד נוהגים להסביר למה הם מסרבים למהלכים שונים שאתם רוצים לנהל ולהלוואות שאתם מבקשים ולכן אין ברירה אלא לגלות זאת בדרך הקשה, למצוא את הדירוג שלכם ולפנות לגופים שכן מוכנים לתת אשראי כזה. הלוואה למסורבי bdi אפשר לקבל רק בגופים חוץ בנקאיים שמעמידים תנאים שונים על מנת לגבות את ההלוואה בבטוחות, כמו שעבוד הנכס שלכם ועוד תנאים שמבטיחים את ההחזרים. מומלץ לבדוק בחברות אמינות וטובות כאלה, כמו קבוצת שוורץ פתרונות פיננסים.

משכנתאות בכל זאת

אפשר לקחת משכנתא אם אתם מתאמצים להוכיח שאתם יכולים לעמוד בה למרות שיש לכם דירוג אשראי שלילי שקשה לתקן. הדירוג נקבע לא רק בגלל פרמטרים מוצדקים אלא הוא כולל לפעמים פרמטרים שבנק ישראל כבר קבע לפני כמה שנים שהם אינם רלוונטיים. לכן, אם לא דאגתם לתיקון הדירוג שלכם, רוב הסיכויים שאתם עדיין מדורגים בצורה שלילית ותתקשו לקבל על זה מימון בנקאי. מומלץ לעשות שני דברים בהקשר זה, אחד מהם הוא תיקון הדירוג שלכם על ידי מומחים והשני הוא הבראה כלכלית לכל ההתנהלות שלכם על מנת שהמספרים יוכלו להראות שיפור. בינתיים, תוכלו לקחת משכנתא לבעלי bdi שלילי מגופים שכן מוכנים לקחת סיכון כזה משום שהבדיקות שלהם כן מוכיחות את הכדאיות של זה.

הלוואות גם למי שיכול להחזיר

מי שיכול להחזיר הלוואה ומוכיח זאת אינו צריך להיכנע לכל סירוב של הבנק. אפשר בהחלט לגרום לכל חברה חוץ בנקאית להלוות לכם את הכסף גם כאשר אתם לווים שהבנקים סירבו להם. במקרים כאלה פנו לקבל מגוף מימון חוקי וחוץ בנקאי את הליווי הפיננסי שנחוץ לכם, בין אם זה לעסק, למשכנתא או להתמודדות עם משבר כלשהו. הלוואות חוץ בנקאיות למסורבי בנקים ניתנות לרוב תמורת שעבוד נכס ובטוחות אחרות ולכן אתם יכולים לברר אם גם לכם יסכימו להעניק אותן. קבוצת שוורץ פתרונות פיננסים בודקת את הפונים אליה ומציעה להם מימון והלוואות בהתאם לנתונים שלהם וליכולת ההחזר.

מאמרים נוספים
משהו קטן וטוב לשדרוג חווית הצפייה במשחקי היורו am:pm ובירה מלכה בשיתוף פעולה חדש: משיקות מהדורה מוגבלת של בירה קלילה ומרעננת TLV Blond Ale
לאור הצלחת שיתוף הפעולה שהשיקו בספטמבר האחרון, am:pm, רשת הסופרמרקטים...
מרכז מורשת יהדות בבל פותח קורס ללימוד ערבית יהודית עיראקית
בימי שלישי בשעות 20:10-21:30 החל מה-2.7 מפגשים בזום בני שעה ועשרים...
בקרת כניסה ממוחשבת
מערכת בקרת כניסה ממוחשבת היא מערכת אשר מאפשרת להכניס רק...
פליימוביל משטרה
פליימוביל משטרה
כל ההורים אוהבים לראות איך הילדים שלהם לוקחים על עצמם...
איכות החיים של אנשים בגיל השלישי
ההזדקנות היא תהליך ארוך שמלווה בירידה הדרגתית בתפקוד של גוף...
איך לשפר את מראה הקרקפת לאחר נשירת שיער?
מקרים שונים של נשירת שיער והתקרחות יכולים להיראות לא אסתטיים...
השת״פ הצבעוני של העונה: Epson תסייע לסירק דו סוליי להגדיר מחדש את העתיד של החוויות האימרסיביות
המותג שנחשב לאחד המובילים בעולם הבידור ה׳חי׳, מאמץ את Epson...
חג שבועות בפתח ובמד"א ממליצים כיצד להישמר
לקראת חג שבועות שיחול ביום שלישי, ה' בסיון (11.5), במד"א...
לימוד אימון אישי
לימוד אימון אישי
אנשים רבים מחפשים את הכיוון התעסוקתי שלהם שיבטיח להם גם...
חוזה משפטי שנערך בין בני זוג לאחר נישואיהם
הסכם ממון לאחר נישואין הוא חוזה משפטי שנערך בין בני...
דילוג לתוכן