מזהים את ההתמכרות ומתמודדים עמה

1
1396
מזהים את ההתמכרות ומתמודדים עמה

אז מה עושים בשעה צריכת האלכוהול אינה מתרחשת רק בפעם ב..? מה עושים כשהחבר הכי טוב שוקע יותר ויותר אל תוך ענן קנאביס ומתחיל להיעלם מהחיים שלכם? השאלות הללו עשויות להחסיר שינה מעיניהם של אנשים רבים מסיבה טובה. ההתמכרות לחומרים פסיכו אקטיביים הינה קשה ועשויה לגרום להתדרדרות משמעותית בשאר ההיבטים של החיים, לרבות הקשר עם אנשים קרובים ומשפחה, מצב תעסוקתי, בריאות ואף היכולת להתמודד עם האתגרים שהחיים מציבים בפנינו. המשיכו לקרוא וגלו כיצד לשים קץ להתמכרות ההרסנית הזו.

ייתכן והשלב הראשון יהיה המאתגר ביותר, הוא למעשה דורש מן המכור את מודעותו להתמכרות שהשתלטה על חייו וכעת לא נותנת לו מנוח. בשעה שאתם מבינים כי אתם או האנשים היקרים לכם סובלים מהתמכרות חריפה לחומרים ממכרים, פנו אל מרכז גמילה מסמים אשר יאמץ אתכם אל חיקו ויסייע בתהליך גמילה מבוקר ומקצועי שיפתח לכם דלת לחיים חדשים.

מפזרים את הערפל

אנשים רבים מאמינים כי ההתמכרות למריחואנה ותוצריה אינה אמיתית, אך המציאות מוכיחה לנו אחרת. צמח הקנאביס ידוע ביכולותיו המרגיעות לאחר צריכתו בצורות כאלה ואחרות, אך האמת היא כי הצמח התמים למראה עלול לגרום להתמכרות חריפה אשר תשתלט על חייו של האדם. כך כשהמוטיבציה לזוז מתחילה להיעלם ונדמה כי כבר לא נותר זכר לפוטנציאל בתחומים השונים, עליכם יהיה לשקול ברצינות תהליך של גמילה מקנאביס. תהליך גמילה זה יעניק למטופלים את המיומנויות הדרושות להתמודד עם החיים והקשיים אשר מציבים בדרך מבלי לברוח אל הערפל הסמיך שמכהה כל רגש.

כשהשתייה הופכת להתמכרות

אנו חשופים לצריכת האלכוהול עוד מגילאים צעירים יחסית. הוא מהווה חלק בלתי נפרד מארוחות משפחתיות, טקסים דתיים ומפגשים עם חברים. אך בשעה שצריכתו של האלכוהול רק עולה ועולה, הבדיחה הזו מפסיקה להיות מצחיקה. כשאתם מגלים כי אינכם מסוגלים להתמודד עם היום העתיד לבוא כשאתם ללא משקה חריף בידכם, ייתכן ואתם מתמודדים למעשה עם התמכרות לאלכוהול. תופעה זו פוגעת באופן משמעותי בבריאות, במצב הכלכלי ואף עשויה לגרום לאנשים רבים להתנהגות אלימה ועבירה על החוק.

לא מתמודדים לבד

חשוב לזכור כי תהליך הגמילה עשוי להיות מאתגר במיוחד בשעה שאתם מנסים להתמודד עמו בכוחות עצמכם, אך אין אתם חייבים לעשות זאת לבד. רנסאנס ויקטוריה הינו מרכז רפואי לגמילה מאלכוהול וסמים ופותח את שעריו בעבור כל אדם אשר מחפש את הדרך להיפטר מהתמכרותו. המרכז מעניק את שירותיו בכל השפות ומקפיד על התאמת תכנית טיפול בעבור כל אדם באופן אינדיבידואלי.

הערה 1

  1. מאז 2003 מאיר – טכנולוגיות מדע מהווה את החזית בתעשייה המדעית. הצוות שלנו, המורכב מהנדסים מיומנים ומוסמכים מאוד, בעל ניסיון של למעלה משלושים שנה. אנו ממשיכים להכשיר ולעדכן את הצוות שלנו בכל ההתפתחויות וההמצאות החדשות ביותר בתחום.

    יש לנו מגוון רחב של לקוחות מתחומים רבים בתעשייה המדעית, ביניהם ביולוגיה, מזון, כימיה, ביוטכנולוגיה ותרופות, הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר הציבורי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here