מכון בדיקה לרכב

0
480
מכון בדיקה לרכב
קרדיט: FREEPIK

מכון בדיקה לקניית רכב

תפקידו של מכון בדיקה לרכב הוא אחד התפקידים החשובים ביותר כאשר אתם ניגשים לרכוש רכב יד שנייה. רכישת רכב פעמים רבות היא תהליך מלחיץ אשר גוזל אנרגיות רבות, ומתיש מבחינה נפשית. זאת משום שקיים חשש גדול לקנות רכב שיש לו בעיות או תקלות רבות – מה שיכול להוביל לתסכול רב וכן לביקורים תכופים במוסך. מכיוון שאין זה רצונו של איש מאתנו, בשנים האחרונות נרשמה עלייה משמעותית במספר האנשים הבוחרים לקחת את הרכב שלהם לבדיקה לפני קנייה. למענה מקצועי, אתם מוזמנים לפנות אל דינמומטר.

מה בודק מכון בדיקה לרכב

כאשר אנו מסתכלים על רכב, אנו יכולים לראות רק כיצד הוא נראה מבחינה חיצונית – וגם מראה זה פעמים רבות יכול להטעות אותנו. לאדם ללא כל ידע בתחום הרכבים אין כל דרך לגלות האם לרכב שנמצא לפנינו ישנן בעיות או שהוא עבר תיקונים רבים. לשם כך הרכב נלקח לבדיקה במכון מקצועי, שיכול לספק לכם את התמונה השלמה לגבי הרכב. מכון בדיקת רכב לפני קניה בודק מספר דברים:

  • בדיקה חיצונית – כמובן שאחת הבדיקות הנעשות היא בדיקה חיצונית אשר בודקת האם ישנם חלקים ברכב שהוחלפו או שהרכב עבר צביעה. סימנים אלו יכולים להעיד על תאונה אותה הרכב עבר ולא הובאה לידיעתנו.
  • שלדה – אחד הפרטים החשובים ביותר אשר נבדק הוא השלדה. פעמים רבות הרכב עבר תאונה קשה, כאשר הדרך היחידה לגלות אותה היא על ידי התבוננות בשלדה.
  • מנוע – המנוע הוא חלק משמעותי מאוד ברכב. חשוב לעשות בדיקה מקיפה של המנוע, לוודא כי אין כל נזילות, שהוא פועל כראוי ואין בו כל פגם.
  • בדיקה פנימית – בדיקה פנימית של הרכב גם יכולה להעיד רבות על מה שהרכב עבר. מראות פנימיות, הגה, ריפוד ועוד יכולים לומר האם הרכב הינו שמור או לא.

תהליך הבדיקה

תהליך בדיקת רכב במכון מוסמך נעשה על ידי מכשור, מכונות ומחשבים אשר יש ביכולתם לבחון את הרכב מכל הכיוונים – הן מבחינה פנימית והן מבחינה חיצונית. בדינמומטר קיים הציוד המתקדם ביותר שיצא לשוק. על ידי שימוש נכון וצוות איכותי המכיר את העבודה על בוריה, נוכל לעזור לכם לקבל תמונה שלמה לגבי הרכב אותו אתם עתידים לרכוש.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here