מעליות זכוכית – מעלית שקופה

0
1770
מעליות זכוכית – מעלית שקופה
קרדיט תמונה: דקור גלאס

מי מאיתנו לא חווה פעם בחייו מעלית מזכוכית? קניון, בנייני הייטק, מסעדות, בתי מלון ועוד הרבה מקומות שהמשותף להם הוא האווירה של חופש, האינסופיות והשקיפות המחברת בין החוץ לפנים, ואת כל הטוב הזה ניתן להביא גם אלינו לבית הפרטי. מי מכם שמעוניין להתקין מעלית זכוכית בבית יכול לייצר מראה ביתי ופחות תעשייתי שלא מבדל בין פנים לחוץ אלא ממשיך אותם בהרמוניה. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות לחברה המתמחה בייצור מעליות זכוכית או בייצור חיפוי זכוכית למעלית והחלום יהפוך למציאות.

למה דווקא מעלית זכוכית?

מעליות זכוכית– או בשמם השני- מעליות שקופות, הן מעליות עשויות זכוכית כאשר שלד המעלית עשוי מחומרים שונים ועם גימורים ופרופילים כמו אלומיניום או מתכת אחרת. המעלית השקופה מייצרת תחושת ריחוף ואינסופיות כאשר מי שנמצא במעלית יכול לצפות על החלל מכל מקום בו המעלית נמצאת ומי שנמצא מחוצה לה יכול לראות את ההתרחשות בתוך המעלית. אז מדוע בעצם מעלית שקופה עדיפה על פני מעלית רגילה? תחילה, בהיבט האסתטי אין וויכוח שהמראה שלהן הרבה יותר זורם ומעוצב מאשר המעליות הקונבנציונאליות, בייחוד כאשר מדובר במעלית במרכז החלל כמו מרכזי קניות, משרדים וכו’. שנית, כאשר מדובר בחללים קטנים כמו בתים פרטיים או חנויות קטנות, נוכחותה של מעלית הזכוכית מאפשרת השתלבות הרמונית עם החלל מבלי לפגוע בתחושת המרחב הפנוי. במקומות מסוימים קיים יתרון עצום במעלית זכוכית, אשר משדרגת את המקום עצמו עם העיצוב האקסקלוסיבי והמעניין שלה. כאשר מדובר בבתי מגורים אשר שוכנים מול ים או נוף מרהיב כזה או אחר, התקנת מעלית זכוכית היא בגדר חובה מאחר וכל כך חבל לפספס את הנוף ואת תחושת הריחוף שמעלית הזכוכית משרה- פשוט חלום.

מאחר ומעליות שקופות מגיעות בשלל עיצובים, גדלים ונפחים, ניתן להתאים באופן אינדיבדואלי את המעלית לכל מטרה ועבור כל לקוח בצורה שהכי תתאים למה שהוא שואף אליו. התקנת המעלית נעשית בצורה קלה, פשוטה ויעילה יחסית וללא כל צורך בפיר עמוק מדי, דבר המקל על הבחירה במעלית שקופה כמעלית האולטימטיבית.

מעליות זכוכית – רק בדקור גלאס

אם הגעתם עד כאן והחלטתם שמעלית שקופה מזכוכית היא הבחירה האידיאלית בשבילכם הן לצורך תעשייתי/עסקי והן לצורך פרטי, חשוב מאד לבחור בחברה איכותית, מקצועית ואמינה שתתקין לכם את המעלית בהתאמה מלאה לצרכים וליכולות שלכם, תוך הקשבה מלאה וירידה לסוף דעתכם. דקור גלאס מבטיחה התקנת מעלית איכותית ביותר, באופן מקצועי ושירות חוויתי שילווה אתכם לאורך כל התהליך וכמובן שגם אחריו.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here