מעשירים ומשפרים את הזוגיות

0
1127
מעשירים ומשפרים את הזוגיות

לאחר תקופת זמן ממושכת בתוך קשר זוגי, רבים עשויים להתחיל לקחת את הזוגיות כמובן מאליו. לעיתים, נקודת זמן זו מהווה את השלב בו הזוגיות מתחילה לעלות על שרטון. אחד מבני הזוג עלול להיסגר בתוך עצמו לא לחלוק את רגשותיו ולשקוע בקשיים. זאת בזמן שבת הזוג לא מבינה מדוע הוא נסגר בפניה ולא מפגין חיבה. הריבים מתגברים ונראה שהמצב נעשה חמור יותר מיום ליום. רגע לפני שאתם מתייאשים, תוכלו לנסות מגוון דרכים ביחד ולחוד שנועדו להחזיר את הניצוץ לזוגיות ולשמור על מערכת היחסים היפה שבניתם לאורך זמן.

זוגיות הינו קשר שניתן לחזק ולשפר

האתגרים בזוגיות הם רבים. ישנם זוגות שסובלים מריבים מרובים ללא מוצא עקב נושאים שונים וישנם אחרים אשר מרגישים כי הם איבדו את התשוקה אחד כלפי השנייה. חשוב לזכור, שהדבר טבעי וזה בסדר כל עוד אנחנו מתמודדים עם המצב כמיטב יכולתנו. בסופו של דבר, שיקומה של מערכת היחסים תוכל להתבצע על ידי קבלת הכלים המתאימים מאנשים שמקדישים את חייהם לחקר ולעזרה לזוגות. תוכלו להגיע להרצאה על זוגיות או לאירועים אחרים המתמקדים באתגרים שאתם חווים.

מה עושים כאשר הזוגיות עולה על שרטון?

במידה ואתם מרגישים כלואים בתוך הזוגיות ואין מוצא, ניסיתם כבר להגיע לסדנאות, הרצאות, קראתם מדריכים והתייעצתם עם הקרובים אליכם אך הריבים ממשיכים ואתם לא מוכנים לוותר על הדבר היפה שבניתם בגלל משבר בזוגיות, יש באפשרותכם להתמודד עם האתגרים בעזרת סיוע ממוקד מיועצת זוגית. אנשי מקצוע מנוסים אלו, יכולים לסייע הודות לנקודת המבט הרחבה, הידע והכלים שעומדים לרשותם.

לומדים לשפר כל אחד את עצמו

חלק מהעבודה על מערכת היחסים תכלול התמודדות של כל אחד עם עצמו בתוך הזוגיות. כך, בעזרת סדנת העצמה ניתן יהיה להתחיל לבצע עבודה ולהתקדם. זו תהיה ללא ספק דרך הזהב אשר תוביל אתכם אל עבר זוגיות בריאה ומכבדת יותר.

בוחרים בגורם המסייע הנכון

חשוב מאוד יהיה לבחור בגורם המקצועי המתאים לכם, על כן מומלץ להגיע להרצאה או פגישת ייעוץ ראשונית עם סוניה יפעת יובל, וללמוד עוד על פעילותה בתור מרצה ומנחת סדנאות להעצמה זוגית ואישית אשר עוסקת בייעוץ אישי וזוגי לזוגות במצבים או משברים שונים. אתם מוזמנים ליצור קשר במספר 052-5533233.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here