משפצים ונהנים

0
1445

שיפוצים אינם פרוצדורה קלה. לעיתים נדרשים כוחות נפשיים של ממש כדי לעבור את התקופה הזו בשלום. כל מי שביצע אי פעם שיפוצים בביתו, יודע עד כמה הם משבשים את השגרה: הילדים החוזרים מבית הספר אינם יכולים להכין שיעורי בית, אתם נאלצים לאכול בחוץ כי המטבח שלכם עובר מהפך, ולא פעם עליכם לעבור לבית של קרובי משפחה ואף לשכור חדרים בבית מלון באופן זמני. אי הנוחות הזאת משתלמת בסופו של דבר, בתנאי שמאחורי השיפוצים עומד קבלן מומחה.

איך בוחרים קבלן מקצועי?

שיפוצים במרכז אינם צריכים להיות למעמסה עבורכם, בתנאי שאתם בוחרים את הקבלן הנכון. אלה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם בכך:

  • שנות ניסיון – אם אפשר, בררו את מספר שנות הניסיון שיש לקבלן בתחום השיפוצים. כך תוכלו לוודא שאכן מדובר בקבלן מקצועי שיש לו תיק עבודות נרחב.
  • קבלן רשום – חשוב לפנות לקבלן רשום בלבד. תוכלו לברר אם קבלן מסוים הוא אכן רשום באמצעות פנייה למשרד השיכון. כמו כן, ניתן לבקש מהקבלן עצמו להראות לכם את התעודה שלו.
  • האם הקבלן דואג לבטח את העובדים שלו – תחום השיפוצים אינו נטול סכנות, בייחוד משום שהוא מתאפיין בעבודה פיזית רבה. כדי להקדים תרופה למכה כדאי לברר אם לקבלן יש ביטוח על העבודות ועל עובדיו.
  • המלצות – תמיד טוב לפנות לקבלן מוכר ומומלץ. כדאי לשאול חברים או בני משפחה ולבקש המלצות על קבלן מקצועי.

שיפוצים קטנים בתל אביב הגדולה

שיפוצים בתל אביב יכולים לאתגר כל קבלן מקצועי. זאת משום שמדובר בעיר גדולה המאוכלסת בבניינים רבים. הדיירים מבקשים לחסוך במקום, מצד אחד, ומן הצד השני הם רוצים להרגיש את החופש והמרווח במרחב הפרטי שלהם. גם אם הם גרים בדירות קטנות, מבקשים הדיירים ליצור רושם של דירה גדולה, וניתן בהחלט לעשות זאת באמצעות כמה טריקים.

דרך אחת ליצור תחושת מרחב היא לבחור בעיצוב קליל ועליז. זה אומר לצבוע את קירות הבית בצבעים בהירים ועליזים, לבחור רהיטי עץ טובים שעיצובם מן הטבע, אם כי חשוב להמעיט ברהיטים באופן כללי. בנוסף לכך, באמצעות התאמת עיצוב לתקרה ולרצפה, ניתן ליצור רושם של דירה בעלת קירות גבוהים. כל שיש לעשות הוא להשתמש בטכנולוגיית “תקרה מתוחה” ולבחור בריצוף בהיר או בפרקט עבור הרצפה.

אחד הנושאים החשובים ביותר שיש לשים אליו לב הוא עניין התאורה. במקרה זה אין זה משנה אם מדובר בבית גדול ורחב ידיים או בדירה קטנטנה. דירה הכוללת תאורה חשוכה מעניקה לחללי החדר מבנה צר ואפור. אם אתם מעוניינים לבוא אל הדירה בשעות הערב מבלי להיכנס לעצבות מסיבה בלתי מובנת, כדאי להתקין תאורה בהירה המעניקה חמימות ועליזות לחדרי הבית. מצד שני, חשוב לגוון בגופי התאורה ולא להשאיר תאורה אחידה ומשעממת.

שיפוץ ברחבי הבית

שיפוץ דירה קומפלט הפך לטרנד של ממש. ישראלים רבים מעוניינים לשנות כליל את המראה של הדירה שלהם ומשפצים אותה מכף רגל ועד ראש. השיפוץ כולל פעולות כמו העברת נקודות חשמל, פירוק מלא של הקירות הפנימיים בבית, גבס, ריצוף, ניקוז מזגנים וכדומה.

החברה שעושה את כל ההבדל

חברת טופ פרוג’קט מציעה מגוון רחב של שירותים דוגמת צביעה בהתזה, עבודות אינסטלציה, צביעה וסיוד, צביעת נגרות, שיפוץ של דירות ובתים צביעה אמנותית ועוד. הצוות של החברה מעניק לכל לקוח את היחס ותשומת הלב המגיעים להם. אם אתם מעוניינים להתרשם מאופי השירותים שמציעה החברה, תוכלו לקבוע פגישה ראשונית עם הנציג ולשאול את כל השאלות המטרידות אתכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here