ניהול ההוצאות וההכנסות שלנו בצורה מסודרת – כך עושים זאת נכון

ניהול ההוצאות וההכנסות שלנו בצורה מסודרת – כך עושים זאת נכון

אדם או עסק אשר נוטים להיכנס למצב כלכלי בעייתי, סחרור הלוואות או מצב שבו יש להם יותר הוצאות מהכנסות הם אותם אנשים/עסקים שאינם מנהלים נכון את ההוצאות שלהם. בין אם מדובר בהוצאות פרטיות ובין אם מדובר בהוצאות העסקיות שלנו אנו נוכחים לדעת בכל פעם מחדש כמה גדולה החשיבות של ניהול ההוצאות וההכנסות שלנו. זאת ניתן לעשות בכמה אפשרויות פשוטות.

ניהול ההוצאות והכנסות שלנו:

כאשר הנתונים כתובים אל מולנו קל יותר לנהל את ההוצאות וההכנסות שלנו. כאשר אנו מנהלים אותם בצורה אפקטיבית הסיכוי שלנו להוציא יותר כסף ממה שהכנסנו או להגיע למצב של גירעון שעשוי לפגוע בחשבון הבנק שלנו הולך וקטן. אם קרה לכם מצב שבו חזר לכם שיק או קיבלתם טלפון מהבנק והתבקשתם להכניס כסף במידי בחשבון על מנת לכבד את ההורדות שלכם, הרי שאתם מבינים כמה מצב כזה אינו נעים ולכן כדאי להשקיע מעט זמן וסבלנות בניהול כלכלי נכון.

ניהול אקסל – הדרך הפשוטה ביותר והחינמית היא באמצעות ניהול קובץ אקסל מסודר. כיום בכל מחשב נייח או נייד יש אופיס וכחלק מהאופיס ניתן לפתוח ולעבוד גם עם קבצי אקסל. באמצעות קובץ אקסל ניתן לנהל טבלאות. הכינו לכם טבלה מעוצבת אם תרצו ורשמו את כל סעיפי ההוצאות שלכם בעמודה הימנית. בעמודה הצמודה לה רשמו את סך ההוצאות החודשי לאותו סעיף. אם חלק מההוצאות הנן הוצאות שנתיות או דו חודשיות פשוט תחלקו אותם לפי מספר החודשים המתאים כדי לקבל את הסכום הממוצע לחודש עבור אותה הוצאה. למשקיעים מבניכם תוכלו גם לנהל טבלת הכנסות הצמודה לטבלת ההוצאות ולקבל תמונת מצב עדכנית.

על מנת לייעל את העבודה או אם ברשותכם הידע, הזמן או הסבלנות להכין קובץ אקסל תוכלו לעשות שימוש בתוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט, לשכור מנהל חשבונות או אפילו להוריד קובץ אקסל קיים ומוכן מהאינטרנט שבו מישהו כבר הכין את הטבלה עבורכם ורק תצטרכו להזין בה את נתוני ההוצאה המתאימים לכם.

לסיכום; ניהול כלכלי נכון הוא חיוני גם בהיבט הפרטי וגם בעסקי. ניהול נכון הוא המפתח להתקדמות בחיים ובעסקים או לכל הפחות – למנוע מצב של קריסה כלכלית, ירידה באיכות החיים ועוד.

 

 

 

מאמרים נוספים
מהו תהליך הבדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים
במצבים שונים מקבלים נהגים או מועמדים לקבלת רישיון זימון לבדיקה...
בירה מלכה וחברת הכרם מציגות: מהדורת יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל מוקדשת השנה לנשים הגיבורות של מאורעות השבת של ה-7 באוקטובר ומלחמת חרבות ברזל על תוויות הבירה יתנוססו איוריו של אור יוגב
כבכל שנה, בירה מלכה מוציאה מהדורה מיוחדת ליום העצמאות בשיתוף...
מגשר לענייני משפחה
מגשר לענייני משפחה
כאשר מדברים על הנושא של גישור מתכוונים למצב שבו יש...
תשתיות תקשורת לעסקים
תשתיות תקשורת לעסקים
על מנת להעביר נתונים בערוצים טכנולוגיים חדישים, אנו מסתמכים על...
מנכ"ל משרד ההגנה הגרמני, בנדיקט צימר הגיע לביקור עבודה בישראל כאורחו של מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל זמיר
המנכ"לים דנו בתמונת המצב האסטרטגית האזורית ובשיתוף הפעולה הביטחוני בין...
שיפור תנאי שכר, מודל העסקה חדשני ועידוד קליטת עובדים חדשים: משרד הביטחון, צה״ל, משרד האוצר וההסתדרות חתמו על הסכם העסקה חדש לאזרחים עובדי צה״ל
על ההסכם חתמו היום (ג') במשותף שר הביטחון, יואב גלנט,...
כנס החירום של ענף השיפוצים: מנכ"ל רשות האוכלוסין, אייל סיסו: "אפעל לקדם פיילוט להכנסת עובדים פלסטינים לאחר בידוק קפדני"
אתמול (א'), התאחדות קבלני השיפוצים ערכה "כנס חירום להצלת ענף...
שגריר גרמניה בישראל מבקר את צייס ואת פארק הייטק צפון במסגרת "יום הייטק"
השגריר נפגש עם בכירי הנהלת חברת ZEISS הגרמנית, היושבת בפארק...
איך לא לפספס תסמינים מדאיגים המעידים על פוסט טראומה?
כולנו חווים סטרס ולחץ במהלך חיי היום יום שלנו, אבל...
יועץ פיננסי אישי
אומרים שהכסף הוא אמצעי ולא מטרה. הדבר בהחלט נכון. כאשר...
דילוג לתוכן