סיב: "די. אין כניסה לפוליטיקאים השנה בכנס קבלני השיפוצים"

סיב: "די. אין כניסה לפוליטיקאים השנה בכנס קבלני השיפוצים"
קרדיט: יחצ

ערן סיב, יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים מודיע כי בכנס השנתי שיתקיים בחודש הבא בים המלח וימשוך אליו מספר שיא של קבלני שיפוצים הוחלט כי בעקבות השיח במדינה והמצב בענף השיפוצים הוחלט כי אף פוליטיקאי ולא משנה מאיזה צד יקבל במה לקושש קולות ולהעביר מסרים שהם לא מקצועיים.

בשנים האחרונות, התאחדות קבלני השיפוצים עורכת מיד לאחר החגים כנס רב משתתפים בו משתפים מאות קבלני שיפוצים, חבורת מהמובילות במשק בענף הנדלן והשיפוצים, מנכ"לים במגזר הציבורי והפרטי וגם שרים וחברי כנסת בכירים בממשלות השונות. ענף השיפוצים, מושך כמו כל ענף גדול ומשמעותי פוליטיקאים מכל הקשת הפוליטית שבאים להשמיע קולם, לקבל במה וגם לקושש קולות למטרות אישיות ועוד. השנה לראשונה, החליט יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים לקיים את הכנס השנתי ללא פוליטיקאים ולהפוך אותו למקצועי בלבד עם הדרגים המקצועיים הבכירים בענף ובמדינה, כל זאת ועוד כדי לעודד את פיתוח הענף שנמצא בשנה מאתגרת מאוד וקשה כלכלית עבור קבלני השיפוצים בישראל.

התאחדות קבלני השיפוצים מאגדת תחתיה את שלל מקצועות השיפוצים בישראל ומונה כ-2,000 חברי התאחדות רשומים. רבים מהם יגיעו גם כן השנה לים המלח בסוף חודש אוקטובר לכנס הגדול של ההתאחדות שלראשונה יתקיים ביותר ממלון אחד עקב הביקוש הרב. במסגרת סוף שבוע שלם יגיעו בכירי הענף ראול סרוגו, נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, מנכ"ל הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה, דוד יהלומי, יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והתעשיות הנלוות, נשיא התאחדות המלאכה והתעשייה, יוסי אלקובי, נשיא להב, עו"ד רועי כהן, יצחק מויאל, מנכ"ל משרד התעשייה והכלכלה, אמנון מרחב, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, יהודה מורגנשטרן, רשם הקבלנים, עמית גריידי, ראש מנהל עובדים זרים בראשות האוכלסין, עו"ד ענבל משש וכן הרצאות והופעות של משה פרץ, קובי מימון, עינת שרוף, אלי גוטמן וחיים אתגר.

"הכנס השנה יעסוק רק בנושאים מקצועיים. מתוך משרדי הממשלה נזמין רק את הדרג המקצועי. החלטתי לגוון השנה ולחשוף את קבלני השיפוצים רק לתוכן מקצועי מגוון ופחות לפוליטיקה. המצב במדינה גם מוציא את החשק לשוב ולשמוע שיח מפלג. השנה נעסוק בפיתוח הענף בלבד".

" מבדיקה שערכנו מול קבלני השיפוצים הגענו למסקנה ברורה כי בזמנים מאתגרים אלו צריכים לגלות אחריות ולהשאיר את הפוליטיקה מחוץ לענף. הכנס השנתי שלנו היווה קרקע פורייה לפולטיקאים לקושש קולות ולקבל במה. השנה החלטנו שדי. אין כניסה לפולטיקאים השנה. החלטה זו התקבלה בשיתוף הקבלנים ולמען הענף הוחלט כשהמטרה היא להתעסק אך ורק בצד המקצועי ובפיתוח הענף".

מאמרים נוספים
מפגש היסטורי באמירויות: הרב שרקי ובכירים מוסלמים בונים גשר בין היהדות והאיסלם
הרב אורי שרקי הוזמן לביקור באמירויות בעקבות האיגרת ההלכתית ששלח...
תם משפט זהות הצנחן השלישי בתמונה ההיסטורית של משחררי הכותל
בית המשפט הודה לצנחנים הגיבורים וביקש כי כל אחד ימשיך...
מר הארווי מייסון ג׳וניור מנכ"ל האקדמיה הלאומית לאמנויות חלק כבוד לנרצחי פסטיבל הנובה, בטקס הגראמי 2024
בטקס הגראמי שהתקיים בין ראשון לשני זו הפעם ה-66 בלוס...
זוכרים את גיבורי המלחמה בתעודת המחצית
ברשת אמית יצרפו המורים לתעודות המחצית ציטוטים מעוררי השראה של...
getjob - הבית החדש של העבודות המזדמנות בישראל
האפליקציה החדשה, אשר מושקת היום (ג'), מיועדת גם למעסיקים וגם...
מכניסים את הטבע למלון: מעל אלף מפונים מהצפון השתתפו בסדנאות יצירה עם חומרי טבע ביוזמת 'מלאכת ידיים', רשות ניקוז ונחלים כינרת והמשרד להגנת הסביבה
מעל אלף אזרחים מפונים מיישובי קו העימות בגבול הצפון, השוהים...
דרישה בכנסת: להפציץ את מפעלי הקפטגון של החיזבאללה ואסד
"הקפטגון מתפשט במגזר הערבי בישראל, מדובר בנשק בשימוש ארגוני הטרור....
אסטרוסקייל חתמה על הסכם בהיקף 25.5 מיליון דולר עם חיל החלל האמריקני לתכנון ואספקת לוויין לתדלוק חלליות צבאיות
הפתרון של אסטרוסקייל יסייע להתגבר על המגבלות שנובעות מכך שלוויינים...
ניב הלוי, מונה למנכ"ל רשת חינאווי Wine & More
הלוי מגיע עם ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתפקידי...
איטום גגות במרכז
פתרונות איטום ותחזוקת מבנים
איטום גגות במרכז הוא היבט קריטי בתחזוקת מבנים, המתמודד עם...
דילוג לתוכן