סידור מקרר מעדנייה תוך שמירה על אסתטיות

סידור מקרר מעדנייה תוך שמירה על אסתטיות
קרדיט: milo.co.il

מקררי מעדנייה הם מקררי תצוגה המאפשרים תצוגת המוצרים באופן מסודר, המזמין את הלקוח ולוכד את תשומת ליבו. מקרר מעדניה מאפשר להניח את כל המזון כשהוא מסודר במקרר באסתטיות המרבית, זגוגיתו של המקרר נקייה ושקופה, וצורתה המעוגלת תורמת למראה הכולל, האסתטי והמזמין של תכולת המקרר. מקררי מעדניה מגיעים בגדלים שונים, וגודלם מותאם על פי הצורך שאותו הם משרתים ושטח האחסון בחנות או בסופרמרקט המוקצה למחלקת המעדנייה שבמקום. לייעוץ פנו אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

 

קירור, תצוגה ואסתטיקה

מקררי המעדנייה נועדו עבור עסקים וחנויות שצריכים להציג את מוצרי המזון באופן מגרה ובצורה מסודרת. במקררים מסוג זה, המזון פרוש, מונח ומאורגן תוך שימת דגש על האסתטיקה ועל האטרקטיביות של תצוגת המזון. לרוב, מקררים אלה מכילים גבינות, נקניקים, סלטים מוכנים, דגים ובעצם – כל מה שיש ואפשר להציג בצורה מושכת, כדי לגרות את הלקוחות לרכוש. יחד עם זאת, מרבית מקררי המעדנייה פתוחים רק מצד אחד, מצידו של דלפק העבודה, מה שמונע מהמזון המצוי במקרר להזדהם מחיידקים באוויר או מידיהם של לקוחות הנוגעים בו, מאחר ובמרבית מהמקרים, המדובר במוצרים שקילים שאינם מגיעים באריזות אטומות אלא נפרסים ומטופלים על ידי עובדי המעדנייה שבמקום, ולכן, יש למנוע מגע בינם לבין קהל הלקוחות הרחב שבחנות או בסופרמרקט.

מקררי מעדנייה, לרוב, פועלים בשיטת הקירור על בסיס אוויר מאולץ, ושמירת האוויר המקרר בתוך האזור המקורר, באמצעות מקרר שאינו פתוח לגמרי, המאפשרת חיסכון משמעותי בצריכה באנרגיה, הן בשל הסגירה החלקית, והן בשל הזכוכית השקופה, שדרכה יכולים הלקוחות לבחור בדיוק את המוצר שאותו חשקה נפשם לרכוש.

 

חשיבות האסתטיקה

כיום, נדיר למצוא בעל עסק שאינו מודע לחשיבותה של הצגת מוצרים אסתטית והיגיינית על חוויית הקניה של לקוחותיו, וכתוצאה מכך, גם על היכולות שלו להגדיל את היקפי מכירותיו. כאשר המדובר במוצרים רגישים שאינם מגיעים באריזות אטומות, קיים צורך להרחיקם מקהל הלקוחות, אולם, בד בבד, גם לחשוף אותם לתצוגה בפניהם. את הפתרון של שביל הזהב כאן מספק מקרר מעדניה, שמספק את שני הצרכים, בנוסף לקירור המתאים למוצרים אלה. לתאום ייעוץ עם מומחה מחברת “מילוא קירור חיפה בע”מ” פנו אלינו עוד היום.

מאמרים נוספים
משהו קטן וטוב לשדרוג חווית הצפייה במשחקי היורו am:pm ובירה מלכה בשיתוף פעולה חדש: משיקות מהדורה מוגבלת של בירה קלילה ומרעננת TLV Blond Ale
לאור הצלחת שיתוף הפעולה שהשיקו בספטמבר האחרון, am:pm, רשת הסופרמרקטים...
מרכז מורשת יהדות בבל פותח קורס ללימוד ערבית יהודית עיראקית
בימי שלישי בשעות 20:10-21:30 החל מה-2.7 מפגשים בזום בני שעה ועשרים...
פליימוביל משטרה
פליימוביל משטרה
כל ההורים אוהבים לראות איך הילדים שלהם לוקחים על עצמם...
איכות החיים של אנשים בגיל השלישי
ההזדקנות היא תהליך ארוך שמלווה בירידה הדרגתית בתפקוד של גוף...
איך לשפר את מראה הקרקפת לאחר נשירת שיער?
מקרים שונים של נשירת שיער והתקרחות יכולים להיראות לא אסתטיים...
חג שבועות בפתח ובמד"א ממליצים כיצד להישמר
לקראת חג שבועות שיחול ביום שלישי, ה' בסיון (11.5), במד"א...
טיולון מומלץ לטיסה
טיולון מומלץ לטיסה
טיסה היא חוויה שכולנו מחבבים, חלקנו רגילים יותר לחוות בתדירות...
לימוד אימון אישי
לימוד אימון אישי
אנשים רבים מחפשים את הכיוון התעסוקתי שלהם שיבטיח להם גם...
חוזה משפטי שנערך בין בני זוג לאחר נישואיהם
הסכם ממון לאחר נישואין הוא חוזה משפטי שנערך בין בני...
קידום אורגני בגוגל: שיטות חדשות
הבנת קידום בגוגל קידום בגוגל מתייחס לתהליך של שיפור הנראות של...
דילוג לתוכן