עומר ברזני פרזנטור רשת נעלי SCOOP נכנס אמש לבית האח הגדול אז כמה זוגות נעליים הוא לקח איתו לבית האח? כל התשובות בידיעה

0
537
צילום שי פרנקו (

 

אמש (מוצאי שבת, ה10.07), שודרה הכניסה החגיגית והלא שגרתית של דיירי תוכנית הריאלטי האח הגדול.  

חמישה עשר מתמודדים מעניינים במיוחד כשבניהם עומר ברזני, פרזנטור רשת נעלי סקופ. עומר ברזני מוכר לכולם כאח של נטע ברזני שהשתתפו בעונות המרוץ למיליון. עומר נולד וגדל בירושלים , אח רביעי מתוך שישה אחים, ביניהם נטע ברזני. 

לפני כניסתו לבית הא סיפר כי כיום נמצא בזוגיות, יש לו חברה דתייה, היא קטנה ממנו בשמונה שנים, הם עדיין לא גרים יחד אבל מאמין שהיא האחת שלו, ומקווה להישאר “חזק ונאמן” גם בתוך בית האח הגדול לדבריו .עומר זכור כמתמודד מאוד קומי, שנון, בעל שפה ייחודית משלו.

עומר הוא אחד מבין ארבעת אושיות רשת, דוגמנות וטלוויזיה המקדמים את קולקציית הקיץ של רשת ההנעלה סקופ, לצידן של שלוש פרזנטוריות נוספות : נטע ברזני אחותו, עומר ברבי ומוניקה ג’וסף. כשבוע לפני הכניסה עומר הגיע לסניף הדגל של רשת סקופ שבתל אביב, כדי להתחדש בלא פחות מ30 זוגות נעליים (!) שישמשו אותו במהלך העונה בבית האח. בין הדגמים שארז עימו: נעלי סניקרס, נעליים אלגנטיות, כפכפים , נעלי בית ונעלי ספורט.

צילום דימה קרמינסק

כשנשאל על ידי המוכרת בחנות מה עומד מאחורי הרכישה הגדולה, מסר בתגובה: “בקרוב כולם ידעו וידברו על זה. צפי להרבה גברים שיגיעו לרכוש את הדגמים שבחרתי”. 

רוני אינסאז מבעלי רשת סקופ על כניסתו של עומר לבית האח: “עוד כשבחרנו בעומר ברזני להיות אחד מהפרזנטורים שלנו לקמפיין קיץ 2021, ידענו שזו תהיה בחירה נכונה. הוא מהווה דמות צעירה, מובילה, שהרבה מהקהל שלנו מתחברים אליו ולערכים שהוא מביא איתו. אני סבור ובטוח שיגיע למועמדים הסופיים ומאחל לו הצלחה גדולה מכל משפחת סקופ” .

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here