עיצוב חתונה – DIY

0
2372
ceremony wear RING

הרגע המאושר בחייכם עומד להגיע בקרוב ואתם נמצאים ברכבת הרים רגשית – שמחה מהולה בחשש, התרגשות מעורבת במתח וציפייה. תחושות טבעיות ומוכרות לכל זוג שנמצא במצבכם. לכן, ראשית נשמו עמוקות – התקופה המרגשת בחייכם אינה חייבת להיות כה מלחיצה ומפחידה, אם בוחרים להתייחס אליה כאל תחנת ביניים כיפית. שנית, היא אינה חייבת להיות מסחטת כספים הודות למספר צעדים פשוטים שניתן לעשות בעצמכם.

מעצבים את החתונה במו ידיכם

שיטת ה-DIY מתחילה לככב יותר ויותר גם בעולם החתונות, מהסיבה הפשוטה הדוגלת בכך שמי מכיר אותנו טוב יותר מעצמנו?. כלות עתידיות יקרות, אינכן מוכרחות להתמודד עם משימת העיצוב והתכנון לבדכן והאצילו סמכויות על בני זוגכן. צרפו למשימה גם אימא וחברה טובה וצאו לדרך.

אתרי עיצוב רבים מספקים מדריכי עיצוב פשוטים וקלים להכנת אלמנטים דקורטיביים שיהפכו את החתונה שלכם למעוצבת בקפידה. הנה כמה רעיונות נבחרים –

  • המדריך לשילוט – אין ספק שלשלטים ישנה חשיבות עיצובית משמעותית בחתונה. מלבד האלמנט הפונקציונלי של לספק מידע מקיף לאורחים, מדובר בנגיעה עיצובית בטוב טעם. אפשרויות השילוט הן רבות מספור – החל משלטי מספור לכיסאות האורחים, לשולחנות, למפיות, תמצאו גם אפשרויות חמודות ומקסימות של שלטי עציצים ועוד.
  • אטרקציות – אטרקציות בחתונות מאפשרות לסטות מן מסלול פס הייצור שבו כל חתונה דומה לקודמתה. אטרקציות DIY הן פשוטות, מהנות ומחממות את הלב. החל מפינת יצירה לקטנטנים וכן לגדולים יותר, לבקש מחברים בעלי כישורים ומיומנויות שיבדרו את הקהל ויתפעלו פינה ייחודית, כגון פינת איפור ססגונית ועוד.
  • אביזרים לצילום – אם לא הצטלמנו בחתונה, האם היינו בה בכלל? שאלה פילוסופית ברומו של עולם, המעידה על השפעתו וחשיבותו של התיעוד בחיינו. צילומי מגנטים ותאי צילום ייחודיים הפכו כבר מזמן לשם דבר בכל אירוע. אם אתם מעוניינים שהצילומים בחתונה שלכם יבדרו את האורחים שלכם ויספקו תיעוד משעשע ומקסים במיוחד, תוכלו להכין מגוון אביזרים מדליקים בכוחות עצמכם – שפמים צבעוניים, כובעים מטופשים, שלטי יד עם אמרות מתוחכמות ומבדחות וכל דבר אחר לרוחכם.
  • צבע הוא שם המשחק – אין ספק שחתונה אלגנטית וקלאסית בדרך כלל מאובזרת בצבעים סולידיים. אל תחששו להתפרע ולשלב צבעים עזים בחתונה. סוכריות צבעוניות, פרחים מגינתכם, עקבים בצבע עז שיתאימו לעניבה המשעשעת של החתן. אל תחששו להעז, לבלוט ולתת מקום לייחוד המשוגע שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here