עמותת מטב מעניקה גם השנה מענקי לימודים לילדי המטפלות הסיעודיות

0
278
זכרון יעקב - נארימן חסדייה מטפלת נהדרת מפארדיס שקבלה את המלגה לבנה הסטודנט ודנה הדס גולדברג מנהלת שלוחת מרחבי הכרמל | קרדיט: עמותת מטב

300,000 שקלים יוענקו במסגרת קרן  ייחודית שהקימה מטב לסיוע במימון לימודים אקדמיים לילדי המטפלות הסיעודיות המועסקות בה

 

“המטפלות הסיעודיות הן אלה הפוגשות את הקשישים מדי יום ודואגות לשלומם ולרווחתם. הן נותנות שירות חשוב כל כך, ומהוות את מקור הגאווה שלנו” מוסר ליאור שטרסברג מנכ”ל עמותת מטב. “השליחות שלנו הינה לדאוג לכך שאזרחים ותיקים שבוחרים להתגורר בביתם יחיו חיים איכותיים ומלאי כבוד, והמטפלות הן אלה שמממשות את החזון הזה לכדי מציאות. ההחלטה שלנו לסייע  להם במימון הלימודים לילדיהן היא  הזדמנות עבורנו להגיד להן תודה עבור עבודתן הנפלאה.”

 

לצד קרן המענקים ללימודים, מפעילה העמותה גם קרן לסיוע כלכלי למטפלות, קרן סיוע במקרה של חולי וצורך בעזרה דחופה, סדנאות לתכנון כלכלי משפחתי ועוד.

 

“מעבר להדרכות המקצועיות שאנחנו מעניקים למטפלות שעובדות בעמותה אשר נועדו לתת להן כלים מקצועיים שיסייעו להן בעבודתן עם הקשישים, אנחנו שמים דגש גם על התמיכה האישית.” מוסיף שטרסברג. “כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש ללימודים ולרכישת השכלה גבוהה ולכן, בחרנו להקים קרן מענקים ולסייע לסטודנטים, ילדי המטפלות, לרכוש השכלה גבוהה. אנחנו שואפים לתת למטפלים ולמטפלות שעובדים במטב את התנאים הטובים ביותר בתחום הסיעוד והסיוע הזה  הוא  רק אחד מהדברים הייחודיים שאנו עושים לשם כך”.  

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here