עץ במבוק

0
127
Credit: Pixabay.com

בשנים האחרונות נראים יותר ויותר שימושים במוצרים העשויים מעץ במבוק. ישנם מוצרים המיוצרים מ מבוק שנקצר בצורה אחראית לסביבה, כשהוא מגיע לגיל בגרות על מנת לקבל יציבות וחוזק מקסימליים. בחברת מזונית משתמשים במוצרי במבוק של טרהגרן. הלוחות מיוצרים בטכנולוגיה ייעודית וחזקים יותר מאלון אדום, לשם עמידות גבוהה. המוצרים קיימים במגוון צבעים, עיצובים, טקסטורות וגדלים. המוצרים העשויים מבמבוק, תורמים לפרויקטים בשיטת בניה ירוקה.

למה משמשים מוצרי עץ במבוק

מוצרי עץ במבוק משמשים למגוון רחב של שימושים בתעשייה, לדוגמת רהיטים, חיפויים, משטחי עבודה ועוד. חיפוי קירות בעץ במבוק נעשים על ידי לוחות במבוק או משטחי במבוק. יש מעצבים האוהבים לעבוד עם חומר הבמבוק מאחר והוא נחשב לחומר עמיד, ובעל מראה טבעי המעניק חום בחללים בהם הוא נמצא. במבוק מוכר בעולם כמוצר אקולוגי ולכן נפוץ ברחבי העולם בשימוש בו. מדובר בחומר שאינו דליק ובטוח לסביבה במובנים רבים מאחר ונחשב לאנטי אלרגני ומיועד לכל שימוש. שימוש נ

Credit: Pixabay.com

וסף לבמבוק, הוא תעשיית דקים. דק במבוק נחשב לנפוץ מאחר והוא  דק ועמיד ובעל גמישות. משתמשים בבמבוק למשטחי עבודה כדוגמת בוצ’רים, לבידים ופורנירים.

עץ במבוק – בחירה ירוקה

הבחירה הירוקה בשימוש בעץ במבוק, לא מאלצת אותנו לוותר על איכות טובה ומוצרים מובילים. על מנת להבין מה הצורך שלכם ולקבל יעוץ מחברה מובילה בתחום, פנו עוד היום אל חברת מזונית, בעלת שם, ידע וניסיון רב בכל הקשור לבמבוקים ושימושיהם השונים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here