פורץ מנעולים

0
298
פורץ מנעולים
קרדיט: PIXABAY

ישנם בחיים הרבה סוגים של מצבים שלא ניתן לצפות אותם מראש ועלולים לגרום לנו אי נעימות. בחלק מסוגי המצבים הללו, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו לפתע פתאום עם צורך בשירותים של פורץ מנעולים – זה קורה לאנשים במצבים שבהם מסיבה כזו או אחרת הם פשוט לא מוצאים את המפתח שלם באף מקום למרות שהם מחפשים בכל הבית, וגם במצבים של גניבה של מפתחות, או תיק שבתוכו המפתחות.

אך זו לא הסיטואציה היחדה בה אנשים עלולים להזדקק לשירותים של פורץ מנעולים כי זה עלול לקרות למעשה כמעט לכל אחד – בהמשך נרחיב כך שתבינו מה הכוונה ומי בעצם לא נזקק לשירותים כאלה דווקא ברחובות – זה עלול לצוץ ברגע הכי פחות מתאים בחיים גם במגוון די רחב של מצבים וסיטואציות אחרות שקורות לאנשים רבים למרבה הצער – בתור דוגמא,  למשל, אנשים נועלים את עצמם בטעות מחוץ לאוטו שלהם, יש הרבה מצבים שבהם דלת נטרקת מבחוץ ומפעילה נעילה אוטומטית כאשר המפתחות נותרים תקועים בתוך הבית ומצבים נוספים רבים של ביש מזל שמוביל לכך שהדלת לא נפתחת ואתם בעצם תקועים מחוץ לבית או אולי בתוך הבית בלי יכולת להיכנס או לצאת החוצה.

הזמנת פורץ מנעולים – סימנים מוקדמים לבעיה במנעול

אך רבים מאוד מהמצבים בהם אנשים רבים נאלצים לצערם (כי הדבר כרוך שהוצאה כספית ניכרת, של מאות שקלים ואולי גם למעלה מכך, לפעמים אלפי שקלים, תלוי בסוג המנעול ובזמן בו קרתה התקלה במנעול) להזמין שירותים של פורץ מנעולים  היא בגלל תקלות מכניות במנעולים – או בעברית קלה ופשוטה, מצב בו המנעול בדלת שלהם נתקע כך שהוא לא נפתח או התקלקל בדרך אחרת כלשהי. לפי העדויות של פורצי מנעולים מנוסים העוסקים במקצוע שנים רבות, יש להודות בכך – גם אם לחלק מהאנשים זה נשמע כמעט מובן מאליו – שברוב הגדול של הבקשות להזמנת שירותים של פורץ מנעולים מקצועי, יש במנעול, או בדלת, במפתח או בצילינדר של המנעול איזוהי תקלה או בעיה מכנית שמובילה לתקיעה ואי יכולת פתיחה של המנעול – אך יש לשים לב לכך שזה לא משהו שמתרחש מעצמו לפתע פתאום בלי שתחושו באיזושהי בעיה קטנה בנעילה שיכולה לספק לכם התראה מוקדמת  ולהדליק אצלכם נורת אזהרה אדומה – הרי בדרך כלל מנעולים לא מחליטים פתאום לסיים את הקריירה שלהם ולהתקלקל כך סתם פתאום באמצע היום, בלי שתהיה בעיה מסוימת סימן מקדים שאמור לצוד את תשומת הלב של בעלי הדירה או הרכב.

ההמלצה הכי שכיחה של פורץ מנעולים במצבים כאלה לגבי מצבים כאלה היא שתמיד כדאי לכל אחד  להיות עירני בכל הקשור למנעולים ולנושאי אבטחה וביטחון בכלל, ולכן כדאי מאוד לחפש כל מיני בעיות קטנות וסימנים מקדימים ולתקלות ראשוניות במנעולים שלכם – התקלות הראשוניות הן סימן אשר אמור להסב את תשומת הלב של הדיירים ולאותת לכולם שישנה ככל הנראה בעיה כל שהיא במנעול, או אולי דווקא במפתח שלכם, גם תקלות מפתחים הן עניין שכיח אך אותן ניתן לפעמים לפתור לבד בעזרת יישור ידני של המפתח – בזהירות הדרושה.

אז טיפ חשוב מאוד בנושא מנעולים הוא לשים לב אל תקלות כמו רעש חריקה מכניים בפתיחת או נעילת מנעול מסוים, למצבים של תקיעות של המפתח או שהמפתח אינו מסתובב בצורה חלקה כפי שהוא אמור. במצב כזה רצוי מאוד למהר מייד ולהזמין כבר בשלב זה שירותים של פורץ מנעולים ברחובות – זאת כמובן בהנחה שמזמיני השירות גרים בעיר רחובות או אולי אחת הערים הצמודות לרחובות כמו יבנה או נס ציונה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here