פינוי מדירות

0
2496

פינוי מדירות

אחת המשימות המורכבות בעניין כמו מעבר דירה, מכירה או רכישה של דירה, הוא שלב פינוי מדירות. זה לא משנה אם זו דירה שמכרתם ואתם נאלצים לפנות, דירה שרכשתם והשאירו אותה מלאה בציוד שאינו רלוונטי עבורכם, או אם ירשתם דירה ועכשיו עליכם להתמודד עם תכולה שאין לכם מה לעשות איתה. בכל המצבים, תוכלו להיעזר בחברה מקצועית שיודעת בדיוק מה לעשות עם כל פריט שנותר, אפילו עם ציודים כבדים כמו מקרר או מכונת כביסה מקולקלים. ישנם עניינים, בדיוק כמו פינוי מדירות שבהם עדיף לתת לאנשים מנוסים, להוריד מכם את העולם וההתעסקות, על מנת שהכול יתנהל כשורה, באופן הכי יעיל וזריז שרק אפשר.

 

 

 

מה עושה חברה שעוסקת בתחום של פינוי מדירות?

 

חברות שתחום המומחיות שלהן הינו פינוי מדירות בעצם עוסקות בפינוי תכולה של הדירות, בכל רחבי הארץ. לחברה, זה אל משנה את הידרה מפוארת או מוזנחת, אם הציוד שנותר מסודר או מבורדק. החברות ערוכות להתמודד עם דירות בהן נותרו מעט פריטים, וגם עם כאלו עמוסות בציוד מגוון. הפינוי יכול להיות מהארונות, מהבוידעם, מהמחסן, מהגג, וכדומה. הפינוי יכול לכלול ניירת, ריהוט, אפילו ציוד חשמלי, גם כזה מקולקל, וגם כבז מאוד כבד שצריך לדעת להיכן לפנותו. לבסוף, החברה אף תערוך ניקיון יסודי לדירה, כך שהיא תהיה נקייה לא רק מתכולה, אלא גם מלכלוך ואבק.

 

 

 

פינוי מדירות – יתרונות

 

כשצריך לפנות דירה, עולות קושיות שונות, למשל האם מותר להוריד את המקרר לרחוב ולהשאירו שם? ובכלל, מה הדרך היעילה ביותר להוציא את המקרר מבלי לפגוע במשקוף כאשר הוא גדול מדי? ואיך להורידו למטה? לפעמים צריך לפנות גם את ארונות המטבח, או את השיש, ולא תמיד יודעים לאיזה בעל מקצוע לפנות שיעשה זאת. כשמדבור בציוד שיש לנו סנטימנטים אליו, יכול להיות שזה יקשה עלינו עוד יותר את העבודה. כל ההתמודדויות האלו יכולות להיחסך מאתנו אם נשכור חברה שתעשה במקומנו את עבודת פינוי מדירות. החברה מעסיקה אנשים מקצועיים ומנוסים, שערוכים להתמודד עם כל תכולה שתימצא בתוך הדירה, ולא משנה כמות הציוד, גודלו, והערך הסנטימנטלי שיש לו עבורנו. החברה לוקחת על עצמה משימה אחת, והיא הותרת הדירה נקייה מכל התכולה, ונקייה בכלל. ובמידה ובחרתם נכונה, כלומר חברה שמיומנת בתחום ועושה זאת באופ המקצועי ביותר, תקבלו דירה ריקה מתוכן, ומבריקה. לא רעיון מבריק?

 

 

 

פינוי מדירות – איזה ציוד מפנים?

 

חברה שעוסקת בפינוי של תכולת דירה יכולה להיתקל בכל סוג של תכולה אותה תוכלו להעלות על הדעת. זה יכול להיות ארון מלא בבגדים שלא לבשו אותם שנים, או לחלופין ארון בעל מלתחה חדשנית שמי שהזמין את שירותי פינוי מדירות אינו מעוניין להתעסק איתה. בנוסף, גם את הארון עצמו יש צורך לפנות, ואולי פריטי ריהוט נוספים, חלקם כבדים מאוד, חלקם צריכים פירוק בכדי לפנותם מן הדירה. מכשירי חשמל מכבדים מצריכים טיפול מיוחד, ולעיתים יהיה צורך בפירוק דלת הכניסה בכדי להוציאם מן הדירה. אם הדירה כוללת חצר שגם אותה יש לפנות, החברה תעשה גם עבודות כמו להיפטר מצמחיית הפרא, ריהוט גן ישן, פירוק הגדר השבורה, וכדומה. אם הדירה כולל גם גג, יכול להיות שגם ממנו י צורך לפנות דברים, למשל מתקן כביסה שנבנה עליו, או כל דבר אחר. פינוי מדירות יכול לארוך זמן קצר וגם יכול להיות ארוך מאוד, תלוי גם בכמות הציוד, וגם בסוג. למשל אם יש צורך לפרק מתקנים כמו גדר, לפרק את השיש, לפרק את משקוף הדלת, וכדומה, אלו דברים שיכולים לקחת זמן. בנוסף, ניקוי הדירה לאחר הפינוי יכול גם הוא לקחת זמן. במיוחד אם נשארו כתמים קשים, למשל מצבע ישן, או שיש אבק שהצטבר במקומות גבוהים, אלו דברים שיש לקחת בחשבון. יכול להיות שתרצו להיוועץ עם נציג החברה באשר לזמן המשוער ולעלויות של שירות מקצועי ויעיל מסוג זה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here