פנסיון לחתולים – איך בוחרים?

0
1114
פנסיון לחתולים – איך בוחרים?
מקור pixabay

צריכים להקצות הגנה או מחפשים שמרטפים עבור החתולים בהעדרכם? התהליך והבחירה כאן חשובים ביותר, היות ואם תבחרו לא נכון, אתם עלולים לגרום עוגמת נפש לעצמכם ולחיית המחמד שלכם. כיצד נמנעים מטעויות ועושים בחירות נכונות? בדיוק עבורכם אספנו כמה טיפים שיהפכו את הבחירה שלכם לקלה ובעיקר לא תעיק עליכם כאשר תשאירו את החתולים שלכם בפנסיון או במקום שבחרתם מבעוד מועד. 

המלצות זה דבר חשוב – פנסיון לחתולים

מתכננים נסיעה בקרוב ואין לכם את המקום הבטוח עבור החתולים? ככלל ראשון יש לשאול בני משפחה וחברים אודות פנסיון טוב שיהווה מקור מפנק ובטוח. האם קראתם באינטרנט על מקום מדהים? אל תסתפקו רק על המלצות גולשים היות ואין לכם מושג עד כמה הן רלוונטיות ונכונות. במציאות הכול שונה מהאינטרנט ולכן, לצד האינטרנט חשוב לבדוק את זה גם מול אנשים יודעי דבר ובעיקר קרובי משפחה. מצאתם פנסיון לחתולים מתאים? שיהיה בשעה טובה, אל תשכחו להגיע למקום ולראות את הדברים אל מול עיניכם. בזמן הסיור תוכלו לשאול את כל השאלות הרצויות, לבדוק האם המקום שומר על ניקיון ובו זמנית האם הוא מאוורור ועובד תחת אכיפת החוק. 

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים פנסיון?

פנסיון חתולים טוב הוא זה שיהיה בצמידות לאכיפת החוק ובו זמנית יציג לכם אישורים בהתאם. תוהים מה ההגדרה של פנסיון מקצועי ואחראי? דרשו ממנו אישורים אודות כל דבר לרבות ביצוע חיסונים ואישורם על ידי ווטרינר. עומדים לפני נסיעה וחשוב לכם להפקיד את החתול או החתולה שלכם בידיים הנכונות? אל תשכחו לבדוק את ניסיונם של המטפלים ובו זמנית כמה מקום מוקצה לחתולים בלבד. עניין המקום הינו קריטי היות ואם אין מספיק מקום והחתולים יהיו בסביבת כלבייה – השקט הנפשי יופר ושהייתם תהפוך לסיוט מתמשך. כמו כן יש לבדוק כי יינתן זמן משחק לחתולים שלכם ובו זמנית סדר יומם יהיה מעניין ומעורר עניין לאורך כל השהייה לרבות מתקני טיפוס מתאימים ועוד משחקים שיהפכו את שהייתם לטובה. בדקו כמה פעמים ביותר מוגשת ארוחה לחתולים אבל הכי חשוב? וודאו כי המקום הינו תחת פיקוח של וטרינר מוסמך. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here