פנסיון לחתולים – לעשות את הבחירה הנכונה

0
446
פנסיון לחתולים – לעשות את הבחירה הנכונה
מקור pixabay

רוצים לנסוע לחופשה ואין לכם מושג היכן להשאיר את חיית המחמד שלכם? אולי כדאי לעצור את הכול ולבחור פנסיון לחתולים – אחד כזה המיועד לחתולים בלבד. אז אם אתם נוסעים להתפנק במקום אחר ורוצים שבו זמנית גם החתול שלכם יקבל את היחס ההולם ביותר בהעדרכם, הגיע הזמן לדבר על המרכז הווטרינרי ברעננה – המקום אשר יספק לחתול שלכם את הפינוק המרבי. כמו כן, אם אתם בבית אבל החתול שלכם עבר לא מזמן ניתוח והייתם רוצים לספק לו את המקום הטוב ביותר להתאוששות הטובה ביותר – המרכז מזמין אתכם לתת לו את חווית הריפוי הטובה ביותר ועוד כמה וכמה דברים שעליהם נרחיב במאמר הבא. 

פנסיון לחתולים בלבד – להפוך כל שהייה לנעימה ומפנקת 

מחפשים פנסיון לחתולים אבל חוששים כי בעל החיים האהוב שלכם יילחץ מהסביבה החדשה? אצלנו במרכז הווטרינרי רעננה מעניקים לבעל החיים שלכם את הביטחון המלא. באמצעות מצלמת מעקב המופעלת במקום, ניתן לראות כל תנועה ותנועה של בעל החיים ובמידה וחלילה צץ תרחיש מפתיע, שהרי המצלמה מתריעה על כך במיידית. כמו כן, אם החתול או החתולה שלכם במצוקה קשה, הקולר שיהיה עליו ידווח לנו במרכז אודות שינויים גופניים אשר יתריעו ויצילו חיים במהירות האפשרית. כמו כן, המקום מוקף טלוויזיה במעגל סגור בה ניתן לראות מה מתרחש בזמן אמת גם כשאיננו מאויש בכל העובדים. באמצעות מסך הטלוויזיה ניתן לראות מה קורה עם בעל החיים ובו זמנית מדווחים גם דפוסי התנהגות, אוכל, שתייה וכמה פעמים פקד אותם בעל החיים בפועל.  

יתרונות הפנסיון – להרגיש טוב בסביבה בטוחה 

פנסיון לחתולים ברעננה מעניק לא מעט אפשרויות לרבות השגחה וטרינרית במשך 24 שעות במעגל סגור כך שאם החתול לא במצב בריאותי תקין גם על זה ניתן לפקח. באמצעות מנדף מיוחד המפריש פרומונים- ניתן לחוש את הרגיעה בחלל החדר ובו זמנית להעניק את לחתול או לחתולה שלכם את התחושה המרגיעה והבטוחה. 

תרים אחר מקום בטוח, נעים ונינוח לבעל החיים שלכם?  בקרו באתר הבית שלנו ותנו לחתולים שלכם להרגיש על גג העולם. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here