פתרונות אורטופדים לאחר שבר ואירוע מוחי

פתרונות אורטופדים לאחר שבר ואירוע מוחי
credit: pixabay.com

פתרונות אורטופדים שונים מספקים לכם את האפשרות לשקם את יכולת ההליכה שלכם, לאחר כל שבר או חס וחלילה אירוע מוחי.

שיקום הליכה לאחר אירוע מוחי

אירוע מוחי פוגע ביכולת של הגוף שלנו לייצר ולבצע אסטרטגיית תנועה, שהיא דפוס תנועה גמיש שניתן לחזור עליו, שניתן לגשת אליו במהירות ובאופן אוטומטי על ידי מערכת העצבים המרכזית. אסטרטגיות תנועה מאפשרות לנו לאחסן ולהשתמש מחדש בדפוסי תנועה שהצליחו בעבר והן אחת התכונות שנפגעות לאחר אירוע מוחי. אסטרטגיות הן דפוסי תנועה יעילים ואוטומטיים המתפתחים עם הזמן ואשר ניתן לשקם עם הזמן באופן חלקי או מלא.

בכל פעם שאובדן שיווי משקל קורה, מערכת העצבים נעזרת באסטרטגיות התנועה המתוכנתות מראש, כדי להבטיח שמירה על שיווי המשקל  ומיומנויות ההליכה. אסטרטגיות התנועה המשמשות את מערכת העצבים, כדי להגיב להפרעות בהליכה, בעקבות אירוע מוחי. על כן מומלץ לפנות למומחים לשיקום הליכה לאחר אירוע מוחי שיוכלו לספק לכם את כל הכלים הדרושים, כגון מערכות ממוחשבות תוצרת ביונס או מכשירי הליכה אחרים.

מדרסים אורטופדים

מדרסים אורטופדיים, הידועים גם בתור אורטוזות לכף הרגל Foot Orthosis, הינם מדרסים שמטרתם לשפר את הנוחות, לספק תוספת תמיכה וגובה , תמיכה בקשת כף הרגל, הקלה בכאבים, פציעות ועוד. מדרסים אורטופדים בעצם מספקים לכם את התמיכה והעזרה הדרושים, על מנת שתוכלו לשפר את יכולת היציבה וההליכה שלכם. בין המגוון הרחב של מדרסים אורטופדים ניתן למצוא:
– מדרסים אורטופדים לילדים
– מדרסים אורטופדים לתמיכה ושיקום לאחר אירוע מוחי
– מדרסים אורטופדים לטרשת נפוצה
– מדרסים מותאמים אישית

כל זאת על מנת לספק לכם את התמיכה החיונית, שתלווה אתכם במהלך הצעדים הרבים לעבר איכות חיים טובה יותר עבורכם. על כן בעת בחירה במדרסים אורטופדים מומלץ לפנות אך ורק למומחים, בעלי הכשרה אקדמית ומוניטין והניסיון הדרושים.

סדים

סדים הינם מכשיר פלסטי, המשמשים לקיבוע גפה באופן חלקי או מלא. סדים משמשים ככלי עזר אורטופדי שמטרתו להעניק לרגל ולעצמות שלכם, את התמיכה החיונית לשיקום מוצלח. ישנם סדים מסוגים שונים, המיועדים למטרות שונות, אותם הרופא מתווה ואתם יכולים לבחור במגוון עיצובים נוחים ומדליקים.

סטרייד אורטופדיה – מומחים לשיקום הליכה ושאר פתרונות אורטופדים

חברת סטרייד אורטופדיה הינה אחת החברות המוכרות והאיכותיות בתחום האורטופדיה בישראל. החברה מתמחה בהענקת מגוון רחב פתרונות אורטופדים לבעיות שונות בהליכה וברגליים. בנוסף לשירותים שיקומיים לאחר שיתוקן מוחין ולחולי טרשת נפוצה. כגון תהליכים לשיקום נוירולוגי של ההליכה. זאת בנוסף לשירותי התאמת סדים, מדרסים ושאר פתרונות אורטופדים, שאנו מספקים לקהל הישראלי. אנו מזמינים אתכם להגיע אל אחד הסניפים  המפוזרים ברחבי הארץ, בהרצליה, רח' הנדיב 71, בחיפה בצ'ק פוסט, או בסניף הראשי שלנו בכרמיאל, הממוקם ברחוב נפח 34( פינת מעלה כמון). או פשוט להרים טלפון לכוכבית 8363 ואנו מבטיחים לענות לכם על כל שאלה, ולספק לכם את הייעוץ החיוני, בדרך לפתרון הליכה מותאם אישית לצרכים שלכם.

 

 

מאמרים נוספים
יועץ ארגוני
מה לעשות לאחר קרע במיניסקוס?
המיניסקוס הוא סוג של סחוס סיבי. הוא מאוד דומה לאותו...
רופא מוהל מומלץ
רופא מוהל מומלץ מבצע מילה לתינוקות ומבוגרים. כל פרוצדורה כזאת...
"פרוייקט צוותי מגן" של מגן דוד אדום ממשיך להתהוות בימים אלו, המטרה: תגובה מיידית בהנגשת טיפול רפואי מהיר על ידי אנשי קהילה בפריפריה ובערים
מאז תחילת מלחמת "חרבות ברזל", וכחלק מהיערכות מגן דוד אדום...
איך לא לפספס תסמינים מדאיגים המעידים על פוסט טראומה?
כולנו חווים סטרס ולחץ במהלך חיי היום יום שלנו, אבל...
עובדי מחוז צפון בכללית התנדבו בשלל פעילויות ביום המעשים הטובים שצויין ברחבי המחוז
גם השנה עובדי מחוז צפון בכללית יצאו להתנדב במסגרת יום...
סיוע מלחמתי - עמותת איכות בשיקום פותחת קבוצת תמיכה ברוסית לבני משפחה של ניצולי המסיבות, משפחות מפונים והורי חיילים שחווים קושי נפשי בשל התקופה
הטבח בשבעה באוקטובר הוביל לערעור של קהילות שלמות, ביניהם בני...
עובד זר לקשיש
שירותי סיעוד על ידי מטפלים זרים
עובד זר לקשיש תורם באופן משמעותי למתן מענה לביקוש הגובר...
סוד האושר הגדול - כיצד להיות מאושרים ובריאים יותר
בכל רחבי העולם, אנשים מעוניינים בשמירה על בריאות נפשית טובה...
מה אפשר ללמוד מהדם שלנו?
הדם הוא מרכיב חשוב מאוד בגוף האדם. בין השאר הוא...
חברת רפא מירושלים קיבלה אישור FDA למזרק אוטומטי מציל חיים - ראשון מסוגו בעולם אשר פותח בשיתוף משרד ההגנה האמריקאי
חברת רפא מירושלים שמחה לבשר על קבלת אישור ה FDA...
דילוג לתוכן