צ’אט בוט לעסקים קטנים – מה למדתי כשבניתי צ’אט בוט לעסקים קטנים

0
1046
צ'אט בוט לעסקים קטנים - מה למדתי כשבניתי צ'אט בוט לעסקים קטנים
מקור pixabay

קיימים שני דברים שאני יכול לטעון שאני סוג של מומחה לגביהם – בניית צ’אט בוט וניהול עסקים קטנים. המסע המקצועי שלי אפשר לי לצפות בעליה המטאורית של כלי צ’אט בוט מקוונים מקרוב מאוד. למדתי להעריך את הנכס היקר שהם יכלים להוות לעסקים קטנים – במידה והם משולבים ומנוצלים בצורה נכונה. במאמר זה אדבר על צ’אט בוט לעסקים קטנים ומה למדתי עד כה מהניסיון שלי בפיתוח צ’אט בוט לעסקים קטנים.

הרבה פעמים אנחנו לא מתכננים לטווח הארוך

אני לא בהכרח מתכוון לזה באופן שלילי. כן, זה נכון שהתמקדות בתוצאות מיידיות זה לא תמיד הרעיון הגרוע ביותר, אבל בעל עסק קטן ממוצע מסתמך בעיקר על תוצאות מהירות. כל דבר שיכול לממן את עצמו הוא נכס בשביל עסק קטן. זו הסיבה שאני ממליץ על בניית צ’אט בוט לאתרי אינטרנט של עסקים קטנים. העלויות הכרוכות בפיתוח צ’אט בוט הן מינימליות, וכל השקעה מחזירה את עצמה באופן מיידי. כל זה בנוסף לביסוס מחלקת שירות לקוחות לעסק שלכם.

עסקים קטנים לא מסוגלים להתחיל לבנות צ’אטבוטים מאפס

כלומר, הם כן. אבל זה יביא בדיוק את התוצאה ההפוכה מעצם המטרה שבהוספת צ’אט בוט לאתר שלהם. אלא אם כן העסק שלכם סובב סביב פיתוח צ’אט בוט או תכנות, לא יהיה לכם את הזמן או הידע בשביל להקים צ’אט בוט בעצמכם. נתקלתי במספר מקרים של בעלי עסקים קטנים שמנסים את מזלם בפיתוח צ’אט בוט, רק בשביל לוותר תוך זמן קצר.

פלטפורמת צ’אט בוט שכבר בנויה על ידי מקצוענים ומוכנה להיות מותאמת לאתר שלכם היא הדרך להשיג את ההחזר המקסימלי על ההשקעה שלכם. זמן הוא כסף כשאתם מתחילים את הדרך שלכם כיזמים, ואתם צריכים להשקיע בשיווק, מכירות ותחום ההתמחות הספציפי שלכם. אין הרבה טעם בבזבוז הזמן שלכם בניסיון ליצור משהו שיזדקק להרבה עבודה לפני שיהפוך לפונקציונאלי לחלוטין.

היכולת ללמוד ולהשתדרג מוגבלת

מכיוון שהידע של בעל עסק מתמקד בעיקרו בתחום העיסוק שלו, אנחנו לא יכולים לצפות מבעלי העסקים לדעת לשדרג את העסק שלהם ברמה הטכנולוגית ולשפר ולשדרג את האתר כל מספר ימים בהתאם לרצונות של הלקוחות. פעולה כזו עלולה לדרוש מהם המון זמן ובוודאי גם כסף אותו יש לשלם למנהל האתר. עם צ’אט בוט אשר לומד מתוך השיחות של הגולשים ניתן לעדכן ולהוסיף תשובות כל הזמן בצורה פשוטה. כך התשובות תמיד עדכניות והאתר נשמר מקצועי, איכותי ועם תוכן רלוונטי המותאם בדיוק עבור הגולשים.

הצ’אט בוט שולח לבעלי העסק את המידע שהוא אוסף במהלך השיחות עם המבקרים באתר, יכול לספק המלצות לשיפור ותובנות חדשות. היכלות הזו פותחת לנו חלון למידע רב שלא היה נגיש לבעלי עסקים עד היום – היכולת לדעת מה המבקרים באתר שלנו חושבים. מה הם מחפשים ומה באמת השאלות שיש להם ושמונעות מהם לבצע רכישה או להשאיר פרטים באתר.

אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על בניית צ’אט בוט לאתר שלכם או שאתם רוצים כבר להתחיל לבנות את הצ’אט בוט שלכם, אתם מוזמנים לבקר באתר של וירטואל ספיריטס ולפתוח חשבון לחודש ניסיון חינם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here