צילום מקצועי דורש הרבה חשיבה ויצירתיות

0
3480

צילום מוצר טוב

לכאורה, המטרה של צילום מוצר היא לגרום לו להראות אטרקטיבי. בפועל, המוצר חייב לשדר מסר שיווקי ספציפי. (ספה – רכות, נינוחות. בושם – חושניות, קסם). צילום מוצרים טוב פונה אל קהל היעד הרלוונטי, תוך הצגת מידע מפורט ואמין על המוצר. האתגר האמיתי בצילום מוצר טמון בכך שלרוב הצילום הוא על רקע לבן, ללא סטיילינג. התאורה היא שיוצרת את האווירה ובשימוש נכון אני מפיקה צילום שיווקי שמוכר.

צילום אדריכלות

פן אחד של צילום אדריכלות הוא צילום בתים ופרוייקטים עבור אדריכלים, קבלנים או מעצבי פנים המעוניינים בצילום אדריכלות שיווקי המנציח את עבודתם. הפן השני הוא צילום למטרות תדמית של משרדים, חנויות, בתי נופש, מסעדות, ואחרים. זהו צילום מורכב שבמהלכו עליי להיות עירנית ולהבחין בכל פרט כגון רהיט שאינו מיושר, כבל חשמל או עציץ שאינו מונח כראוי. המטרה היא להציג את אווירת המקום לפי הקווים המנחים של העיצוב, בצורה המזמינה ביותר.

מהו צילום מזון?

צילום מזון הוא שילוב בין צילום מוצר לצילום אווירה. נדרש כאן תכנון מוקדם והמון ידע. הצלם עורך מחקר לפני כל צילום כזה, ובהתאם לכך מחליט על הסטיילינג, על האווירה ועל זוויות הצילום. צילום המבורגר של מקדונלדס או של מסעדת בשר ייראה שונה בתכלית. כמו בכל צילום שיווקי, לידע הטכני חשיבות גבוהה: צילום מזון בתאורה והאווירה הנכונים מגיע ישר לבלוטות הרוק של הצופה, וזו המטרה כדי להצליח.

צילום תכשיטים

לכל תכשיט סגנון משלו והוא מייצג את המעצב שלו ואת הקולקציה אליה הוא שייך. צילום של תכשיטי יהלומים יהיה שונה מצילום תכשיטים בשילוב עור וכסף, או תכשיטי גולדפילד. ההנאה בצילום תכשיטים היא מהתהליך של התאמת הרקע, האווירה והתאורה לאופי המיוחד ולשפה המיוחדת של כל מעצב תכשיטים.

צילום תכשיטים – אביב קורט

מה בעצם המטרה בצילום מקצועי?

אנו באביב קורט חולקים עם הלקוחות שלנו מטרה משותפת – שיווק העסק שלכם דרך התמונות. הצלם השיווקי הוא למעשה זרוע נוספת שמטרתה למשוך לקוחות פוטנציאלים לעסק שלכם. הצילום הוא רק הפיניש של תהליך מחקר על הלקוח, על העסק שלו, ועל קהל היעד. צוות איכותי והקפדה על יסודיות ורמת שירות  גבוהה יספקו עבורכם את המענה הטוב ביותר במטרה ליצור את הפריים המושלם שיפנה אליכם כמה שיותר לקוחות! צרו איתנו קשר 054-3051458.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here