קידום אתרים אורגני בגוגל

0
819
קידום אתרים אורגני בגוגל

כל הנושא של הקידום האורגני תופס היום נתח חשוב בכל מה שקשור לנושא של קידום אתרים לעסקים. כיום כולם יודעים כי כל העסקים נמצאים באתרי האינטרנט. זה המקום שם מחפשים אותם הלקוחות ושם למעשה מתבצעים לא פעם הרכישות בפועל.

בגלל שכך זה עובד היום בכל העולם, מובן כי כל עסק ששווה משהו או שהוא מעריך את עצמו ככזה, ממהר להקים אתר אינטרנט והוא מציע גם כן את שירותי העסק שלו באופן מקוון. מה קורה בעקבות התופעה הזו? מאות ואלפי אתרים חדשים העולים לאוויר בכל שנה כאשר ישנם כמובן הרבה מאוד כפילויות. כלומר בכל תחום שיורת אנחנו יכולים למצוא היום הרבה מאוד אתרים עד שמנוע החיפוש של גוגל מפנה אותנו לא פעם לרשימה ארוכה שלאתרים המתפרסים על פני עשרות עמודים.

רוב הגולשים מציצים רק לתוצאות של הדף הראשון

מחקרים שנערכו ובדקו את העניין, העלו כי רוב רובם של הגולשים, כמעט 100% מתוכם, לא טורחים לדפדף לעבר הדפים הפנימיים של גוגל. הם מסתפקים בהצעות הראשונות המופיעות בדף הראשון ואלו למעשה נותנים לו בהחלט מענה ראוי ונכון.

כי התוצאות של הדף הראשון אלו הן תוצאות איכותיות באמת של אתרים אשר בעליהם השקיעו בהם, קדמו אותם ועבדו קשה על מנת לזכות להגיע למקום הנכסף, כלומר לעמוד הראשון של גוגל.

איך מקדמים את האתר בפועל?

אז הבנו כי הקידום האורגני הוא הקידום שיסייע לאתר להתקדם ולהגיע רחוק. אך כאן חשוב לדעת כי מדובר בקידום אשר לא כל אחד יוכל לבצע בכוחות עצמו. היות ולא מדובר כאן שמשימה חד משמעית שאפשר להכתיב לה כללים ברורים. מדובר בעבודה הדורשת התאמה מלאה לסגנון האתר, יש צורך בהוספת טקסטים, כתיבת בלוגים ושתילת קישורים במקומות הנכונים באתר כאשר כל זה אמור להיעשות בצורה חוקית המתאימה לגוגל. מלבד זאת יש לעבוד כל הזמן בעקביות עד כי אכן גוגל יבין כי האתר הוא אכן אתר ראוי והוא בהחלט יכול לעמוד במקום הראשון.

לצורך קידום אורגני איכותי ומהיר עד כמה שאפשר, יש לפנות אל אנשי מקצוע מנוסים בתחום ספציפי זה!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here