קייטרינג ואוהלים לאירועים מנצחים

0
223
קרדיט: rentline

אחת האפשרויות הנוחות שקיימות בכל הקשור לארגון והפקת אירועים הוא להצטייד בקלות עם כל הציוד שאתם צריכים, מבלי להטריח את עצמכם עם לוגיסטיקה וסחיבה של ציוד.

אוהלים למכירה

אחד הפתרונות המבוקשים ביותר עבור אירועים שלא מתקיימים בחללים סגורים הוא אוהלים. השכרת אוהלים או אוהלים למכירה הוא פתרון נוח ופשוט. אם אתם מפיקים כמה וכמה אירועים בשנה כדאי לכם לרכוש אוהלים וכך להנות מפתרון נוח וזמין עבורכם. בסיום האירוע מקפלים את האוהל בקלות ומאחסנים אותו. אוהלים למכירה זמינים עבורכם בגדלים שונים. יש למשל אוהלים של 8 מטר על 3 מטר, יש אוהלים של 6 מטר על 4 מטר ויש אוהלים גדולים יותר שהם מרובעים או מלבניים – הכל בהתאם לצרכים שלכם. לאירועים מסוימים מתאים הפתרון של חלוקה כאשר מעמידים שני אוהלים אחד ליד השני. אוהלים למכירה הם אפשרות נהדרת.

ואם אתם לא בטוחים לגבי האפשרות של אוהלים למכירה תמיד תוכלו לבחור בהשכרת אוהלים לאירועים, שזמינים עבורכם גם כן במגוון גדלים.

קייטרינג לאירועים

אתם יכולים להזמין בקלות קייטרינג חלבי לאירועים קטנים. קייטרינג לאירועים קטנים מחיר משתנה בהתאם לכמות שאתם מזמינים ולסוג המזון, כאשר אחד היתרון הגדול כאן הוא שאתם חוסכים זמן, דלק והתעסקות עם רכישת חומרי הגלם למזון, הכנת המנות והתוספות וכל ההתעסקות הנלווית לכך של ניקיונות וספירה כמותית. במקום זה אפשר פשוט מאוד להזמין קייטרינג חלבי לאירועים קטנים לפי כמות האורחים שמוזמנים – וכך אתם נהנים משקט ללא דאגות לקראת האירוע שלכם. יש קייטרינג חלבי לאירועים קטנים ויש סוגים נוספים של קייטרינג לפי הסגנון המועדף. יש קייטרינג בשרי ויש קייטרינג שתואם בדיוק לצרכים שלכם. לצד הקייטרינג עצמו תוכלו להזמין גם שתייה קלה וחריפה. דוכני שתייה הם פתרון מצוין.

קרדיט: rentline

חבילות לאירועים

חשוב לדעת שאתם יכולים כיום להנות מהזמנה של חבילות ציוד לאירועים. חבילות כאלו כוללות למשל אוהל, כיסאות ושולחנות, מפות ופתרון חימום או קירור בהתאם לצורך.

בין אם מדובר על אוהלים למכירה, או על קייטרינג חלבי לאירועים קטנים הרי שהאפשרויות הן מגוונות ביותר, ואתם נהנים כאן מחיסכון עצום של זמן ומשאבים בהכנות לאירוע. קייטרינג לאירועים קטנים מחיר ייכלל במסגרת תקציב האירוע שלכם, וכך אתם יודעים שזה נמצא בתקציב ומתאפשר לכם. הזמינו את הכמויות הדרושות לכם ותהנו מאספקה עד למקום עצמו, ללא טרחה ודאגות.

כאשר אתם מזמינים קייטרינג לאירועים או כאשר מדובר על אוהלים כמו אוהלים למכירה אתם גם נהנים משירות מקיף שכולל ייעוץ מקצועי על ידי הצוות, והתאמת הציוד לצרכים שלכם על בסיס הידע המקצועי של הנציג שמלווה אתכם. כדאי לבחור באפשרות הזו כדי להנות מההכנות לאירוע ולפנות לעצמכם זמן לדברים החשובים באמת כמו שיווק האירוע והזמנות לאורחים היקרים לכם.

למידע נוסף מוזמנים לפנות לרנטליין בטלפון 077-7298878

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here