קניות שנותנות “כנפיים” – תתרמו ותרימו!

0
138
ליאור יוגב מנכל אמפמ- צילום: האלה חמוד

am:pm  ו’כנפיים של קרמבו’ יוצאות במבצע התרמה משותף

תרמו 5 או 10 ₪ בסניפי am:pm או באתר בתאריכים 17.7-6.8.22 ותרימו למחנה הקיץ המיוחד של תנועת הנוער ‘כנפיים של קרמבו’לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים ומשפחותיהם

 

am:pm רשת הסופרמרקטים העירונית, המפעילה 57 סניפים הפועלים 24/7 בערים מרכזיות, נרתמת למען עמותת ‘כנפיים של קרמבו’ – תנועת נוער מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. במהלך 3 שבועות הקרובים, בין התאריכים 17.7-6.8, בכל קניה בסניפי am:pm או באתר האון ליין ניתן יהיה לתרום 5 או 10 שקלים לטובת מחנה קיץ לחניכי ‘כנפיים של קרמבו’ ומשפחותיהם, הנהנים מפעילות משפחתית מגבשת שמקיימים בתנועה מדי שנה כבר 20 שנים!

 

ליאור יוגב, מנכ”ל am:pm: “נפלה בחלקנו זכות גדולה להירתם למען ‘כנפיים של קרמבו’, המהווה ארגון מעצים המחבר בין ילדים ונוער עם נכויות מורכבות לבין בני נוער מהחינוך הכללי במסגרת חברתית משותפת. כארגון השם לנגד עיניו אחריות ומעורבות חברתית, אכפתיות ועזרה לזולת, ומתוך המחויבות כלפי הקהילה בה אנו פועלים, אנו ב-am:pm גאים ומברכים על שיתוף הפעולה עם ‘כנפיים של קרמבו’ וקוראים לקהל לקוחותינו לקחת חלק בפרויקט ההתרמה שכל הכנסותיו קודש לקיום מחנה קיץ נגיש ונופש חווייתי עבור חניכי העמותה ומשפחותיהם”.

 

טליה הראל בז’רנו, מנכ”לית ‘כנפיים של קרמבו’: “אנחנו מברכים על שיתוף פעולה עם גורם עסקי שמעורב בקהילה כמו רשת am:pm. כיום התנועה מונה כ-90 סניפים בפריסה ארצית, המספקים מסגרת חברתית מכילה ומעצימה לאלפי פעילים. שיתוף הפעולה עם am:pm נועד לגיוס תרומות למחנה הקיץ שלנו שמאפשר למשפחות המטפלות בילדים עם צרכים מיוחדים מורכבים לנפוש יחד כמשפחה במקום נגיש וקסום בחספין ברמת גולן. המחנה מציע לכל משתתף מגוון פעילויות נגישות וחווייתיות הן כיחיד והן במסגרת משפחתית מורחבת, ולמעשה הרבה פעמים הוא האופציה היחידה שלהם לנפוש יחד כמשפחה.

‘כנפיים של קרמבו’ היא תנועת נוער שמשנה עולמות. לא פחות מזה! מקרבת לבבות, מפגישה נוער עם נוער, מאחסנת את הדעות הקדומות עמוק במגירה ונותנת לערכים כמו סובלנות, שוויון הזדמנויות וכבוד לפרוח. כפי שמשפט החזון שלה אומר: “ביחד יוצרים מקום ומשמעות לכל אדם”.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here