רזה זה לא תמיד יפה

0
1730

אנו חיים בעולם של סתירות. מצד אחד, זהו עולם שבו הרזון נחשב ליופי ובכל יום דיאטות חדשות נכנסות לאופנה. מצד שני, ישנם אנשים שלא יצליחו להגיע למידת הרזון המצופה מהם, בין אם מדובר בסיבה בריאותית או פשוט במבנה גוף. כך נוצר מצב שנשים שחורגות מעט מהמידה המקובלת, לא מצליחות למצוא את הבגד המתאים. למרבה המזל, בזכות האינטרנט נשים רבות יכולות להביע את עצמן ולהראות לעולם שגם בגדים למלאות יכולים להיות יפים.

חוקי הסטיילינג שיעזרו לך לשלוט במראה שלכן

היום ניתן למצוא בגדים למלאות בשפע. בארץ ובעולם ישנן חנויות המציאות בגדים אלה, כך שאפשר פשוט לקפוץ לחנות הקרובה ולבחור את הבגד המתאים. כמו כן, ניתן להזמין בגדים באינטרנט מכל הסגנונות והגזרות. אבל אם בכל זאת אתן רוצות להיראות רזות מעט יותר מבלי לוותר על ה”אני” העצמי או לפתוח בדיאטת כסאח, יש כמה כללים בסטיילינג שכדאי להביא בחשבון:

  • קווים לאורך – אפשר לבחור בגדים בעלי קווי חיתוך לאורכם – משבצות, פסים, או כיווצים יעשו את העבודה.
  • בגדים אחידים – זוכרות את האמרה הידועה “שחור מרזה”? ובכן, זה נכון לא רק לגבי הצבע השחור. אם תחליטו ללבוש בגד בעל הדפס אחיד לאורך כל הגוף, תוכלו לקבל את האפקט המרזה.
  • בחרו בפרטי לבוש נוחים שעוטפים את הגוף – כי אם תבחרו בבגדים קטנים מדיי, הם ייראו כאילו הם מתפוצצים עליכן. מנגד, אם תבחרו בבגדים רחבים יתר על המידה, תגלו כי הם גורמים לכם להיראות רחבות יותר מכפי שאתן באמת.
  • לא לבחור בגזה נמוכה מדיי – גזרת מכנסיים נמוכה מדיי עלולה להבליט את עודפי השומן, בעוד הגזרה הגבוהה יכולה להסתיר אותם.
  • לא לוותר על שילוב צבעים – גם אם אינכן אוהבות לבלוט, זו לא סיבה לא לרענן מעט את המראה מדי פעם בפעם. לדוגמה, מתחת לחולצה כהה בעלת מחשוף וי, כדאי לשים חולצה בצבע אדום או צהוב, אשר תרענן את המראה החיצוני שלכן.

לסיכום, ראינו כמה טיפים שיכולים להעניק לכן מראה. על כל פנים, חשוב שתזכרו לאהוב את עצמכן ולקבל את עצמכן בדיוק כמו שאתם. כי ברגע שתעשו זאת, תוכלו גם לבחור את הבגדים המחמיאים ביותר עבורכן.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here