ריח רע בפה? קחו מספר טיפים למנוע זאת

0
8258
ריח רע בפה

26 הזה, והמצב הזה הוא פשוט מאוד, ולא, לא רק צחצחו שיניים.

מדוע לאנשים יש ריח רע מהפה?

מצבים רבים שבהם בני האדם עומדים אל מול השאלה הזאת,, והם לא יודעים לתת תשובה ברורה לכך. ובכן, חשוב שתדעו כי אכן יש הסבר לריח הרע של הפה, ומדוע הוא נשמר.

שאריות מזון בפה

גם אם אתם מצחצחים שיניים באופן קבוע, על בסיס יומיומי, או אפילו שעתי, תמיד יישארו לכם שאריות מזון בפה, או שאריות מים. מצבים אלה הם אידאליים עבור החיידקים שבגוף, והם סביבה טובה להתרבות שלהם במקום. ההתרבות והכמות הגדולה שלהם בתוך הפה, היא זאת שמספקת את הריח הרע שיוצא לנו בבוקר מהפה.

כיצד למנוע ריח רע בפה?

ראשית לכל, שטיפת הפה במים נקיים. כאשר אתם שוטפים את הפה, אתם מכינים את הבסיס בעצם לחומר הפעיל, שמקרה שלנו, זוהי משפחת השיניים. בכדי שהמשחה תהיה יעילה, צריך לצחצח את השיניים עם מברשת ולא עם האצבע, ובצורה נכונה. עברו מתחתית הלסת, ועלו למעלה כלפי השן, או למטה אם אתם מתחילים מהלסת העליונה. כאשר אתם עושים תנועה זו, אתם יוצרים הברשה בצורה כזאת שמעיפה את החיידקים מהמקום.

צחצוח הלשון

לידע כללי, רוב החיידקים מתקבצים על החלק האחורי של הלשון שלכם, לכן חשוב לצחצח אותה היטב. אנו ממליצים על מי שטיפה לפה שיכולים לעזור לכם.

חוט דנטלי

מה שנקרא, “הדובדבן שבקצפת”. למי שיש רווחים בין השיניים, יודע כמה קל זה להכניס את המברשת שלו בין החורים, אך לרוב האנשים אין רווחים בשיניים, לכן הם זקוקים לחוט הדנטלי. החוט עוזר לכם להוציא את שאריות המזון שנתקעו בין השיניים שלכם, ובכך אתם מסלקים כמובן את החיידקים. בנוסף לכך, שאריות מזון שנשארות באותו מקום זמן רב, נוטות להתקלקל מהר מאוד, וכך אתם גורמים לנזק גדול בחניכיים שלכם, ולשיניים בפרט.

הימנעו מטעויות נפוצות אלה, חשוב מאוד לשמור על היגיינת הפה, ולמונע ריח רע בפה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here