שואבי אבק תעשייתיים

0
381
שואבי אבק תעשייתים
קרדיט https://rnm.co.il/

עולם שואבי האבק התפתח עד בלי היכר מאז הומצא לראשונה בשנת-1860 והוכתר בשם שואב שטיח. קפיצת הדרך בעולם שואבי אבק תעשייתיים התרחשה בשנת- 1901 כאשר הומצא שואב האבק החשמלי בלונדון. זו אכן הייתה קפיצה בטכנולוגיה של אותה תקופה שפשוט הובילה לחגיגה גדולה שואבי אבק תעשייתיים מעצם בנייתם במפרט טכני מדוקדק נועדו לנקות חללים גדולים כמו מפעלים ובתי עסק בגדלים שונים. המבחר של שואבי אבק תעשייתיים הוא מגוון. בכדי לבחור את שואב האבק הנכון והמתאים לבית העסק שלכם, אתם צרכים להיוועץ עם חברת ר.נ.מ בעלת נסיון רב שנים של מעל -30 שנה בעולם הניקיון לבתי עסקים ובתים פרטיים. תקבלו את כל המידע וההדרכה לקניה נכונה לשואב האבק הנכון לבית העסק שלכם.

כיצד לבחור שואב אבק תעשייתי לבית העסק?

לא כל שטח מתאים לשימוש בשואב אבק תעשייתי, שאת משום ההבדלים המובנים המצויים בשואבי אבק תעשייתיים. הטכנולוגיה המתפתחת ללא הרף, מדייקת את עצמה בשימושים המתאים לבית העסק. אז מתי כן נכון להשתמש בשואבי אבק תעשייתיים?

  • שואבי האבק התעשייתיים מתחלקים לשניים: לשואבי אבק עוצמתיים נייחים המותקנים בחלל השטח ומיועדים לשאיבה נמוכה או גבוהה של אבק, הם מיועדים לשימוש בבתי עסק של נגריות, עמדות שטיפה וניקיון ובמפעלים. לעומתם שואבי האבק הקומפקטיים ניתנים להתניידות בין החללים של בית העסק, לכן הם מתאים לשימוש בבתי מלון, חנויות, מחסנים ואף בתי עסק בהם יש צורך לשאוב רעלים ונפיצים. כך גם חומרים נוזליים כמו מסעדות ובתי קפה.
  • ישנה חשיבות מרובה להתאים את סוג שואב האבק לבית העסק, מאחר וישנם מספר סוגים של שואבי אבק תעשייתיים, כאשר כל שואב אבק תעשייתי מיועד למטרה ספציפיתשואב אבק תעשייתי חייב להיות מותאם בהספק השאיבה שלו. כלומר אם ישנו צורך לשאוב מתוך חלל שטח של בית העסק את אבק ולכלוך הרצפה והתקרה זהו הספק שאיבה נמוך יותר מאשר בית עסק בו פרוסים שטיחים.

גרניק תעשייתי – מה מגדיר בית עסק מצליח?

מה גורם לנו לשהות זמן רב בחלל החדר וליהנות בו? הקסם נמצא בנראות בית העסק. עובדים ישמחו להגיע לבית עסק בעל מראה מצוחצח ואוויר נקי ולהתחיל בו יום עבודה. לקוחות ירצו להיכנס לבית עסק נקי ומטופח על מנת לבצע קניה. חברת ר.נ.מ המשווקת של מכונות שטיפה בלחץ וציוד ניקיון כמו דוגמא גרניק תעשייתי עם ניסיון של מעל- 30 שנה בתחום. הזמינות היא 24/7 צרו קשר וקבלו הצעה מתאימה לשואב אבק תעשייתי לבית העסק שלכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here