שותלים ברעננה

0
764
שותלים ברעננה
צילום pixabay

אם אתם גרים באזור רעננה והסביבה אתם וודאי תשמחו לדעת שיש משתלה מופלאה בסביבתכם. את שירותי המשתלה אתם תצטרכו לא רק בעת הכניסה לבית חדש באזור, אלא גם באופן שוטף כאשר תרצו לחדש או לשדרג את הגינה, להזמין שירותי ריסוס מסוגים שונים, לטפח פינות נוי חדשות, לרכוש אדניות וכדים שישדרגו את הגינה והכניסה לבית וכן כאשר תרצו לשתול עצי פירות חדשים או אפילו לרכוש ציוד וריהוט לגינה.

ריהוט וציוד לגינה:

הגינה שלנו איננה רק ליופי וכי אנו רוצים ליהנות ממנה. אנו נהנה ממנה כאשר נשב ביחד עם המשפחה או בעלי החיים שלנו, נהנה מהשלווה והנחת מסביב וכן מהפרחים הפורחים, הדשא הירוק והפינה המוצלת שאנו יכולים לנוח בה בכל רגע שנבחר. תוכלו לרכוש ריהוט לישיבה נעימה בגינה וכן ציוד ומכשור לניהול השוטף של הגינה ושמירה עליה.

האם אוכל להזמין גם שירותי הדברה?

משתלה ברעננה איכותית ומקצועית מציעה גם שירותי דישון והדברה מסוגים שונים. המשתלה שואפת לספק את כל שירותי הגינון והצמחייה במקום אחד ולכן מחזיקים באנשי מקצוע מנוסים ועושים שימוש בחומרים המאושרים על ידי משרד התברואה ומשרד הבריאות. כאשר תזדקקו לשירותי הדברה שנתיים או לשירות הדברה במקרה חירום (כמו למשל נכיל דבורים שגיליתם בגינתכם) תוכלו ליצור קשר ואיש מקצוע יבוא לטפל בבעיה.

עולם שלם של עצים ופרחים:

ניתן גם למצוא מגוון רחב של עצים ופרחים מסוגים שונים, המתאימים לתקופות שונות במהלך השנה (חורף, קיץ) וכן פרחים שאינם עונתיים בלבד ויכולים לפרוח בכל ימות השנה בהתאם לטיפול מסור כמובן. עצי פירות, עצי הצללה ועצי נוי מסוגים שונים, גם קטנים וגם בוגרים.

אם אתם זקוקים לייעוץ אודות אחד מהדברים שהזכרנו כאן או מעוניינים לברר אם אנו יכולים לספק לכם מוצר או שירות נוספים שלא הזכרנו, אתם מוזמנים ליצור קשר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here