שידוכים לחרדים

0
250
שידוכים לחרדים
מקור pixabay

שנת 2020 הביאה איתה את עידן הקורונה אשר השפיע על תחומים רבים בחיינו, בין התחומים שהושפעו ניתן למצוא את עולם השידוכים. כדי לבדוק את השפעות הקורונה על עולם השידוכים לחילוניים, דתיים וכן שידוכים לחרדים, פנינו אל משרד השידוכים “יחד הכרויות” לקבל כמה תשובות לשאלותינו. קראו וגלו את התשובות שהפתיעו אותנו.

איך השפיעה הקורונה על משרדי השידוכים?

הקורונה בתחילתה, השפיעה על משרדי השידוכים בפן האישי, כלומר, משרדי השידוכים מוכרים בעיקר בשל היחס האישי הניתן לכל לקוח מהרגע הראשון, זה קורה על ידי המפגש הראשוני בין השדכנים ללקוחות. בתחילת תקופת הקורונה עיקר המפגשים נעשה דרך זום. אך בהמשך, לאחר הסתגלות לתקופה, עברנו לשיטה שנעשתה במגזר החרדי על פיה שדכנים לחרדים נפגשו פנים מול פנים עם לקוחותיהם אך שמרו על ריחוק בהתאם ההנחיות.

האם הביקוש לשידוך דרך משרדי שידוכים נפגע?

להפך, בשנת 2020 בשל הקורונה נרשמה עליה בהצטרפות אל אתרי הכרויות ובפניה אל משרדי שידוכים. רבים כנראה חשו את תחושת ה”לבד” בתקופה זו מה שעודד אותם לחפש אחר זוגיות או קשר כלשהו, כל אחד ומה שהוא זקוק לו. גם במגזר החרדי הביקוש לשידוך עלה וזה הביא לעליה בחיפוש אחר שדכניות למגזר החרדי במשרדי השידוכים השונים.

האם יש ציפייה ממשרדי שידוכים לפעול בצורה מסוימת ולמה?

כן, הציפייה ממשרדי השידוכים היא לפעול בדיסקרטיות, לכן, משרדי שידוכים שמכבדים את עצמם יודעים כבר כי כלל הלקוחות מצפים לחוות תהליך של הכרויות בדיסקרטיות. לצערנו, גם בשנת 2020 יש תחושה של מבוכה כאשר פונים אל משרד שידוכים בתקווה למצוא את האחד או האחת, למרות שאנחנו מאמינים שלהפך אין בזה כלל בושה, הרי שבכל תחום אחר אדם שמתקשה במשהו מבקש עזרה ממי שיש לו את הידע והניסיון וכך גם בתחום זה צריך להיות.

איך הייתם מסכמים את שנת 2020 בתחום השידוכים?

תקופת הקורונה לצערנו עוד לא נגמרה אבל היא בהחלט הייתה השפעה מרכזית על שנת 2020 אשר בה תחום ההיכרויות והשידוכים חווה גידול בכמות הפניות למשרדי שידוכים ונרשמה עליה בכניסה אל אתר הכרויות. אך למרות זאת נסכם את השנה כתקופה שהיינו מעדיפים לא לחוות כי בסופו של דבר נפגעו כמה דברים מהותיים בתהליך השידוך בניהם: המפגש הראשוני בין השדכנים ללקוחות, המפגש של אחד על אחד בין המשודכים וכו’.

אז אחרי שקיבלנו תשובות לשאלותינו אפשר לומר ששנת 2020 אולי לא הייתה פשוטה, אך אפשר למצוא בה נקודות של אור.

רוצים גם אתם להכיר ולמצוא את האחד, צרו קשר בטלפון שמספרו: 073-7815503

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here