שיפוץ אמבטיות – חסכון כלכלי

0
752
שיפוץ אמבטיות - חסכון כלכלי

אנשים רבים נרתעים מביצוע שיפוץ אמבטיות או חדרי אמבטיות מפני שהם חוששים שמדובר בשיפוץ שאורך זמן רב. אין ספק שאם היה הדבר נכון, הרי שמדובר באי נוחות גדולה מאד, בעיקר בחודשי הקיץ החמים והקשים. אף אדם לא ירצה להגיע למצב בו עליו להגיע לבית אחר מדי יום על מנת להתקלח, לא כל שכן אדם בעל משפחה. מסיבה זו אנשים רבים מעדיפים לדחות או אפילו לא לבצע בכלל את השיפוץ הדרוש.

בשנים האחרונות אין זה כך. שיפוץ אמבטיה, תלוי כמובן בסוג השיפוץ, יכול לארוך מספר ימים בלבד ואם מדובר בעבודה קלה בלבד – ייתכן והעבודה תימשך מספר שעות בלבד. הבעיה בדרך כלל היא, שבמהלך העבודה מתגלות תקלות או בעיות שלא חזו אותן בתחילת העבודה, ומרגע שהתגלו – כדאי לטפל בהן ולפתור גם אותן.

שיפוץ אמבטיה – עבודות שאינן אורכות מספר ימים

  • ציפוי אמבטיה – צביעה וציפוי עבור אמבטיה ישנה, מלוכלכת או עם כתמים שאינם יורדים בנקיון רגיל.
  • סתימת החיבורים שבן האמבטיה לחרסינה – בקצה המעקה או בחיבור עם הרצפה.
  • תקנת אמבטיה חדשה עם אמבטיון קיים, כולל איטום וחיזק האמבטיה במקום (שיטה זו נקראת בשפה המקצועית “הלבשה”).
  • תיקון נקודתי של החלפת פקקי היציאה מהאמבטיה (לרוב בשל הצטברות חלודה) ללא צורך בציפוי או תיקון של האמבטיה כולה.

לא תמיד צריך להחליף את האמבטיה

סיבה נוספת של אנשים לדחיית ביצוע תיקון אמבטיה היא הדעה הרווחת לפיה תמיד צריך להחליף את האמבטיה ולא ניתן לתקן אותה בדרך אחרת. חברות המציעות שיפוץ אמבטיות, כיורים וחדרי שירותים מחזיקות כיום בידע טכנולוגי רב ומגוון שאיתו ניתן לתת מענה כמעט לכל בעיה בלי להחליף את האמבטיה. כמובן שזו אופציה שקיימת, אך אין הכרח לבצע זאת עבור תקלה שהתיקון שלה יכול להיפתר בדרך אחרת. תמיד כדאי להיוועץ באנשי מקצוע בטרם תחילת השיפוץ.

אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים יוכלו לזהות את הבעיה, ובעזרת הכלים והידע שברשותם לאבחן האם יש צורך בשיפוץ יסודי וארוך או שניתן לתקן את הבעיה באופן נקודתי ומהיר ללא עבודה רבה ולכלוך.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here