שירה חייבת

0
393
קרדיט צילום: אלה ברק

מופע חדש מבית לייבל “בדיבור”, של תיאטרון האינקובטור. שלושה אמני מילה, ממובילי ז’אנר הספוקן-וורד בישראל , ג’ימבו ג’יי, עמית אולמן ואריק אבר, במופע משותף ואינטימי. עיבודי צ’לו ופסנתר לקלאסיקות שירה מדוברת ישראלית , להיטי רדיו מוזיקליים מאלבומיהם וחומרים חדשים שנכתבו במיוחד למופע.

ג׳ימבו ג׳יי עמית אולמן ואריק אבר ממובילי ז’אנר הספוקן וורד חברו יחד למופע משותף קרוב ואינטימי  בו יבצעו קלאסיקות שירה מדוברת ישראלית, להיטי רדיו מוזיקליים מאלבומיהם ושירים אהובים של כל אחד מהם  ביניהם: “פרידה”, “הכיכר”, “שיר אהובה לחירשת”, “חתולים”.

בנוסף לשירים המוכרים, יבצעו השלושה גם חומרים חדשים ומקוריים שנכתבו במיוחד למופע. כל התכנים נעטפו בעיבודי פסנתר וצ’לו ובהגשה חדשנית ומקורית.

 

הייחודיות במופע  “שירה חייבת” היא בכך, שכל אחד משלושת המשתתפים הוא אשף של מילים, כל אחד מהם יוצר עם סגנון ייחודי ומביע יחס וגישה משלו לשפה העברית, למוזיקה ולחיבור בין השתיים. החיבור המשותף של שלושתם היה מתבקש והתוצר הסופי הוא ערב מרתק שכולו אהבה לשפה.

“לתחושתי והפתעתי, יותר מכל, המופע הזה מדבר את אהבתו הייחודית של כל אחד מאיתנו לשפה העברית ומה שנוצר על הבמה מצליח להיות גדול מסך חלקיו וזה עבורי סימן מובהק לכך שמשהו טוב מתרחש”, אומר אריק אבר .

 

בימוי וניהול אומנותי: עמית אולמן (פדרו גראס)

פסנתר וניהול מוזיקלי: רועי לאוטרבך

צ’לו: טללית צ’רסקי

 

המופעים יתקיימו במהלך חודש יולי ב:

6 ביולי 2021 בשעה 20:30 מרכז ענב, ת”א

לרכישת כרטיסים: 037244788
10 ביולי 2021 בשעה21:30   בית מזיא, ירושלים.

לרכישת כרטיסים: *6627

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here