שלושה דברים שכדאי לנסות בחיי הרווקות

0
2335
man bearded with camera suitcase baggage hat landscape background vector illustration eps 10

היציאה מחיי הזוגיות מותירה אותנו להתמודד עם אובדן, פרידה והרס היסודות שבנינו. אל תוך כל קשר זוגי משמעותי, אנו יוצקים חלקים נרחבים מעצמנו בכדי לבנות תא זוגי משותף. אם כך, מה הפלא שלעיתים אנחנו הולכים לאיבוד בתוך ‘הביחד’ ומאבדים את עצמנו?

לפני אתרי היכרויות, דברים שכדאי לנסות כרווקים

החזרה לחיי הרווקות נראית משונה, קשה ובלתי מובנת. אז מה עושים כעת עם הזמן הפנוי? איך מכירים אנשים מחדש? איך יוצאים לדייטינג? השאלות הן רבות ומרובות עבור הרווק או הרווקה הטריים, אשר נאלצים ללמוד שהעולם לא עצר מלכת על אף שליבם מעט נדם, עד אשר יידלק הניצוץ מחדש. יחד עם זאת, הרווקות זו הזדמנות נפלאה להכיר את עצמנו מחדש, להתפתח ולצמוח. הנה שלושה דברים שמומלץ לנסות בחיי הרווקות:

  1. ספיד דייטינג

אולי תופתעו לשמוע כי הספיד דייטינג זו שיטת היכרויות שהומצאה באמריקה בידי רב כדי לסייע לרווקים ורווקות מהקהילה היהודית להכיר, להיפגש ולהתחתן. מדובר בערב שבו לכל משתתף/ת מוקצב פרק זמן קצר כדי להכיר כמה שיותר בני/בנות זוג פוטנציאליים בערב אחד. הביטו בכך כניסוי חברתי – אפשרות להציג עוד ועוד רבדים מאישיותכם לכל אדם ולהתמקצע בהיכרות ראשונית. ותופתעו כמה ניתן ללמוד על עצמכם דרך האופן שבו אתם מציגים עצמכם.

  1. צאו למקומות לבד

אחד הדברים הקשים ביותר בהתמודדות עם הרווקות היא העובדה שכעת אתם נותרים עם זמן פנוי רב ולא תמיד יכולים למצוא פרטנר שיצטרף אליכם. זו הזדמנות נהדרת להכיר את הפרטנר הטוב ביותר שלכם – עצמכם. קחו את עצמכם למסע שופינג, צאו עם עצמכם לארוחת צהריים מושחתת, צאו לסרט קולנוע לבד, טוסו לחו”ל וצאו לפאב לבד. התחושה המביכה שמא מישהו בוחן אותנו, מלגלג עלינו ועל ‘הלבד’ שלנו היא תחושת חרדה מוכרת, אך בסופו של דבר מדובר בצעד אמיץ שיקרב אתכם לעצמכם ויסייע לכם להבין את משמעות המשפט ‘אם אין אני לי, מי לי’.

  1. הירשמו לחוג

זה הזמן לצבור מיומנויות חדשות בסביבה חבר’ה חדשים. כך תתפסו שתי ציפורים במכה אחת – תפתחו את עצמכם מבחינה יצירתית וכן תיפתחו לקהל אנשים חדש. ומבחינת חוגים, השמיים הם הגבול – למדו קרטה, יוגה, סריגה, ציור, ריקוד, קרב-מגע, אגרוף, תיאטרון ואימפרוביזציה ועוד ידכם נטויה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here