שלושת סגולות הבריאות

0
3261
שלושת סגולות הבריאות

אנשים מחפשים הרבה מאוד דרכים כיצד להיות בריאים יותר, נוטלים הרבה וויטמינים, לוקחים תוספי תזונה אחרים, מנסים לעשות תרגילי נשימות, עושים טיפולים ושומרים על אסתטיקה. בנוסף לכל הדברים הללו שהם חשובים מאוד, ישנם 3 דברים עיקריים שאנשים לא מצליחים לשמור עליהם, ומדענים הוכיחו כי אלה שלושת סגולות הבריאות החשובות ביותר.

מדוע חשוב לשמור על הסגולות הללו?

קודם כל, אלה הן שלושת הסגולות שמאפשרות לנו להמשיך לחיות את החיים שלנו בצורה הטובה ביותר, לחיות בריאים וחופשיים מהכול. רוצים כבר להגיע לסגולות? התעצבנתם? אז בואו נתקדם לסגולה הראשונה והנפוצה מאוד.

סגולה ראשונה – תפסיקו להתרגז

אפשר לסיים כאן את הפסקה הזו, אך אנשים רבים לא מבינים את הקשר בין עצבים לבריאות. הקשר הוא ישיר, מכיוון שהעצבים גורמים לנו למספר שינויים כימיים בגוף:

  • זרימת דם מוגברת – כאשר אדם מתרגז מסיבה כלשהי, גם אם היא הגיונית, קצב הלב שלו עולה משמעותית, כך שהלב מתעייף מהר הרבה יותר
  • מערכת העצבים פעילה מאוד – המילה “להתעצבן” מגיעה מהפעולה הבאה, העצבים אצלנו בגוף פועלים ברמה גבוה מאוד, כך שהמערכת בסופו של דבר יכולה לקרוס בגלל שהיא פועלת בצורה מאוד אינטנסיבית.

סגולה שניה – הפחתה בכמות האוכל

אחד הדברים שהכי קשה לנו לעשות, הוא לסתום את הפה. לא מדובר בתגובה שאנו שולפים לאדם מסוים, אלא כמות האוכל שאנו מכניסים לפה. כאשר אנו מכניסים אנרגיה מיותרת לגוף שלנו הגוף מעדיף להפוך אותו לשומן, ופעמים רבות שבהן האנרגיה הזאת נשארת אצלנו בדם, וכך נוצרים הרבה מאוד מחסומים בדם.

סגולה שלישית – יותר תזוזה

הגוף שלנו נועד על מנת לנוע. קחו את אנשי המערות שהיו רצים אחרי האוכל שלהם. האנשים הללו חיו מעל 100 שנה, ואף חוקרים סבורים כי הדור הראשון חי במשך כ-1000 שנה. התזוזה מגבירה לנו את קצב הדם, מנקה את הרעלים שנמצאים בתוכו, ואת הרעלים של הגוף.

כיצד נזכור לשמור על שלושת סגולות הבריאות?

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא באמצעות כך שאנו נדע מה המהות של כל דבר. לדוגמה, האוכל משמש אותנו לאנרגיה, לא להנאה, ולכן שימוש לא נכון במהותו, פוגע בנו.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here