שליחת SMS מהמחשב – להיות חכם על גדולים

0
597
שליחת SMS מהמחשב – להיות חכם על גדולים
מקור freepik

שירות שליחת הודעתSMS  מהמחשב של 019 SMS מאפשר להשיג תוצאות מושלמות לעסק ולהגדיל את המכירות ובו זמנית להגדיל את חתך הלקוחות ולשמור על קשר עם לקוחות קיימים. שמירה על קשר רצוף עם הלקוח  הינו רצון של לא מעט עסקים בישראל ומאידך לא לכולם משקיעים בזה ובכך מאבדים מכירות מלקוחות אלו. למה זה קורה והאם יש לזה פתרון? בעידן של היום לכל עסק או מוצר יש מאות מתחרים וכאן קיים  גם הצורך לבידול – הצורך שיגרום ללקוחות הסקרנים להפוך לקוחות קבועים או לחילופין לשמור על הקיים. איך באמת עושים את זה ומה הקשר בין זה לבין מערכת חכמה לשליחת הודעות מהמחשב? כל הפרטים שיעזרו לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר לארגון. 

להיות חכמים לפני כולם – הודעות עם מסר ברור 

מחפשים להגיע לכמה שיותר יעדים, לקוחות חדשים או שימור הישנים? באמצעות שליחת SMS מהמחשב – פעולה ידידותית למדי תצליחו לשמר ואף להגדיל חתך קיים. באמצעות קצב שליחה גבוה במיוחד, אישורי שליחה ממוקדים בזמן אמת וקבלת משובים מהמערכת גם אתם תוכלו לשנות את פני הדברים. אז אם אתם עומדים לפני אירוע חשוב, השקת מוצר חדש או אפילו שמירת קשר עם הלקוחות ביום הולדתם, מערכת לשליחת הודעות תעשה זאת בתזמון נכון או עתידי לצד ערכים משתנים ושליחה ממוקדת. יש לכם רשימת תפוצה? גם כאן תתערב המערכת ותשלח תוך שניות ספורות את ההודעה לכל מי שחשוב כי יגיע המידע אליו. ככה עובדים כל העסקים הגדולים וכיום גם אתם יכולים להשתמש בשירות זה מאחר המחירים מאוד זולים.

כמה עולה לשלוח הודעות SMS חכמות מהמחשב? 

מחיר שירות שליחת הודעות הSMS  מהמחשב משתנה מאדם לאדם ומעסק לעסק, ובתאם לכמות ההודעות בחודש, לצורך העניין אם הנכם אנשים פרטיים ייתכן ו 10 הודעות תספקנה לכם וזה לא יעלה לכם שום דבר (שירות חינמי) מאידך, ההודעות שמגיעות כך הן הודעות עם פורמט קבוע. מצד שני חשוב לציין כי אם אתם בעלי עסקים יידרש מכם לקחת את השירות שהוא מעבר ל 10 הודעות אבל החדשות הטובות הן כי המחיר יתאים ויהיה שווה לכל כיס וכך גם תוכלו להתאים את נוסח ההודעה מה שלא יכול להתבצע כאשר שולחים 10 הודעות. 

בסיכום דבר, אם אתם יודעים את המטרה, פרטיים או עסקים מצליחים, בקרו באתר של 019  SMS ומצאו את החבילה הנוחה שתשלח את המסר שלכם ליעד הנכון ובזמן הנכון.  

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here