שליחת SMS מהמחשב – למה זה כדאי?

0
771
שליחת SMS מהמחשב – למה זה כדאי?
מקור freepik

זו יכולה להיות פגישת ייעוץ או אפילו השקת מוצר העתידה להתקיים, המבנה הושכר, הקייטרינג כבר שם אבל מה מבטיח לכם כי כולם קיבלו את הידיעה ויגיעו למעמד החשוב? אם בעבר היו משלמים לפקידת שיווק שכר בגין הזמנת ווידוי הגעת האורחים, שהרי היום בעידן החדש הטכנולוגיה אמרה את דברה והיא חוסכת לכם לא מעט כוח אדם, עלויות ובעיקר מבטחת את התקיימות האירוע החשוב באמצעות דבר אחד – שליחת SMS מהמחשב, רוצים לדעת למה זה כדאי? 

כאשר הודעות SMS מגיעות ליעד – יתרונות השליחה 

אז אם האירוע הזה חשוב לכם יותר מהכול, אתם רוצים לוודא כי כולם יגיעו ובו זמנית יגיעו גם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אולי כדאי שלא לוותר על שירות שליחת SMS מהמחשב. אז מה היתרונות של שירות זה ולמה יותר ויותר עסקים בוחרים בו בכדי לסמן את הגעתם של האנשים החשובים ביותר? באמצעות שליחת ההודעות אפשר לא רק לוודא כי כולם מגיעים אלא להעביר את המסר בזמן קצר ולקצר את המהלך באופן משמעותי. כמו כן ניתן לכוון את ההודעות כך שתשלחנה בצורה אישית ללקוחות שלכם ואם זה לא מספיק תוודא באמצעות אישורי ההגעה שאף אחד לא ייחסר מהשקת המוצר. 

שירותים לשליחת הודעות בחינם או בתשלום?

שירות לשליחת ההודעות יוכל להתבצע גם בחינם, השאלה היא כמה הודעות תרצו לשלוח? במידה ומדובר באדם פרטי שכל רצונו לשלוח מספר שלא עולה על 10 הודעות אזי השירות החינמי מתאים, מאידך אם מדובר בארגון אירוע גדול המונה יותר מעשרה אנשים ויש עניין לקבל שליחת הודעות מרוכזת וממוקדת, מן הנמנע שתעשו זאת ללא שירותי שליחת הודעות בתשלום אם כי מזערי ביותר ביחס לכל השירותים שהפעלתם עד היום המחיר משתנה בהתאם לכמות ההודעות שאתם שולחים.

אחת החברות המובילות בתחום עם מערכת חכמה ובמחיר זול היא  019 SMS , מומלץ לבדוק מולם מהי החבילה המתאימה עבורכם.

בסיכומו של יום, אם גם אתם צריכים ורוצים לקדם מוצר או אפילו להפוך לקוחות מתעניינים ללקוחות קונים האסטרטגיה הכי טובה היא לזמן אותם לראות במי מדובר- שואלים איך עושים את זה נכון? הכול מתחיל ונגמר בשליחת הודעות SMS מכוונות יעד ומטרה. 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here