תיקון אמבטיה – האם זה באמת שווה?

0
1751

חשוב להבין עד כמה תיקון אמבטיה הוא הצעד הרציני שיש לבצע בטרם מצפים את האמבטיה הישנה.

אם ננסה לדמות זאת לעבודה על צביעת קיר, הרי שכולנו נראה עד כמה אי אפשר לצבוע בטרם סותמים חורים ובטרם מיישרים את הקיר כולו. כך הדבר גם לגבי אמבטיות ישנות שאי אפשר להתיז עליהן צבע איכותי אם לא מתקנים את השריטות שעליהן או את הסדקים והפגיעות שנוצרו בהן לאורך השנים. רק תיקון אמבטיה מקצועי ע”י המחדש הוא זה שיכול להכין את האמבטיות לצביעה איכותית ורב שכבתית.

עבודות יסודיות של תיקון אמבטיה מבוצעות עי עסק איכותי כמו המחדש בכל אזור המרכז.

תוך התמקדות בבדיקה ראשונית של האמבטיה ובתיקון כל סדק, שריטה או פגיעה עם חומרים חזקים ותוך רמת דיוק גבוהה, מציגים בהמחדש את האפשרות הטובה ביותר לשדרג את מצבה של האמבטיה הישנה. כך, לאחר פרק זמן קצר יחסית ובעלות מאוד לא גבוהה, יכולים ליהנות בעלי אמבטיות ישנות מאמבטיה שאינה רק יפה ומעוצבת יותר אלא מאמבטיה שחייה הוארכו בזכות חידוש אמבטיה ברמה הגבוהה ביותר.

צעד רציני שמאוד משפר את המצב

חשוב להבין עד כמה תיקון אמבטיה הוא הצעד הרציני שיש לבצע בטרם מצפים את האמבטיה הישנה. אם ננסה לדמות זאת לעבודה על צביעת קיר, הרי שכולנו נראה עד כמה אי אפשר לצבוע בטרם סותמים חורים ובטרם מיישרים את הקיר כולו. על מנת להציג את המראה המושלם שיחזיק מעמד כמה שיותר זמן מבצע המחדש כל מה שנדרש כדי לספק את רצונו של כל לקוח.

כך הדבר לגבי אמבטיות ישנות שאי אפשר להתיז עליהן צבע איכותי אם לא מתקנים את השריטות שעליהן או את הסדקים והפגיעות שנוצרו בהן לאורך השנים. רק תיקון אמבטיות מקצועי עי המחדש הוא זה שיכול להכין את האמבטיות לצביעה איכותית ורב שכבתית. לכן תוך שילוב בחומרי תיקון איכותיים ותוך עבודות מדויקות ומקצועיות רואה כל אחד כיצד האמבטיה מוכנה לצביעה איכותית.

אמבטיה ישנה לפני ציפוי
אמבטיה לאחר ציפוי

מדובר בצורך בעבודות יסודיות ביותר

עבודות יסודיות של תיקון אמבטיה מבוצעות עי עסק איכותי כמו המחדש בכל אזור המרכז. תוך התמקדות בבדיקה ראשונית של האמבטיה ובתיקון כל סדק, שריטה או פגיעה עם חומרים חזקים ותוך רמת דיוק גבוהה ,מציגים בהמחדש את האפשרות הטובה ביותר לשדרג את מצבה של האמבטיה הישנה. כך, עבודות התיקון יוצרות בסיס מושלם לעבודות צביעה וציפוי מקצועיות.

התוצאה היא שלאחר פרק זמן קצר יחסית ובעלות מאוד לא גבוהה, יכולים ליהנות בעלי אמבטיות ישנות מאמבטיה שאינה רק יפה ומעוצבת יותר אלא מאמבטיה שחייה הוארכו בזכות תיקונים ברמה הגבוהה ביותר. חשוב מאוד לציין כי ללא עבודות מקצועיות ברמה גבוהה הן בשלב התיקון והן בשלב צביעה או ציפוי אמבטיה, אי אפשר לספק את רצונם של בעלי בתים ודירות לתוצאה שתחזיק זמן רב.

שילוב מרשים בין מראה לאיכות

בכל שירות שבו אנו מעוניינים, אנו עושים את הכול על מנת ליהנות משני אלמנטים חשובים. לכן גם כאן אנו דואגים מכך שעבודות של תיקון אמבטיה יהיו לא רק כאלה שמציגות מראה מרשים של האמבטיה אלא שהן גם תשמשנה אותנו למשך לא מעט שנים. כך נרגיש שלא לחינם חיכינו עד שאנשי המקצוע יסיימו את עבודתם ולא לחינם הוצאנו ממיטב כספנו על עבודות תיקון כאלה.

המחדש מראה לכל לקוח כיצד אין לו מה לדאוג כלל כשמדובר על עבודות מקצועיות של תיקון אמבטיה. תוך שימת דגש רבה על התייחסות מדויקת למצבה של כל אמבטיה, אנשי המחדש מגיעים עם הציוד המתאים, עם כלי העבודה המתקדמים, עם החומרים האיכותיים, ועובדים איתם בטכניקות עבודה שיוצרות בסופו של דבר מראה מרשים ועמידות איתנה בהחלט.

תותי אמבטיות

תותי אמבטיות – מקצוענים שיהפכו את אמבטיות שלכם לחדשות! התקשרו 052-7734099

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here