מחפשים לבנות תכנית אימונים שתעזור לכם להיכנס לכושר- הגעתם למקום הנכון

0
105
קרדיט: bodyfit.co.il

בניית תוכנית העבודה – השלב הכי חשוב בכניסה לכושר גופני טוב

נפש בריאה בגוף בריא הוא המוטו של ישראלים רבים שמוכנים להשקיע זמן באורח החיים הבריא. ועדיין, אם אין לכם מספיק ניסיון ומעולם לא עסקתם בספורט באופן קבוע, אי אפשר לקפוץ מעל לפופיק בין רגע, מבלי לפגוע בעצמכם קשות. בעזרת הצוות המקצועי של חברת בודי פיט, תוכלו לבנות את תוכנית העבודה המיוחדת שלכם, בזהירות ובאחראיות.

קרדיט: bodyfit.co.il

רגע לפני שמתחילים – מה הן המטרות שלכם?

גם אם מעולם לא יצא לכם לעשות ספורט בקביעות, אם בחרתם עכשיו לעשות את הצעד הראשון ולהתחיל, צריך לפעול בצורה זהירה ומחושבת. כל מדריך כושר אישי שמוכן ללוות אתכם, יסביר שהמשימה הראשונה היא להבין מה הן המטרות שמניעות אתכם. הרזיה, חיטוב, כושר ושיפור המדדים – לכל מטרה כזו יש דרך פעולה קצת אחרת שבאה לידי ביטוי בתהליך העבודה היום יומי שלכם.

היכולות הפיזיות לא נבנות ביום אחד

כלל הברזל של עולם הכושר, הוא הדרגתיות. גם אם קבעתם את תוכנית העבודה עם מאמן כושר אישי בחולון וגם אם אתם מופיעים לאימון הראשון מוכנים ומזומנים. זה עדיין לא מבטיח לכם התחלה חלקה ומהירה, בלי כאבים ומכאובים שונים. צריך להיות מוכנים לאתגרים שעוד נכונו לכם, ולהבין איך בונים את הכוחות הפיזיים של הגוף שלכם, מבלי להזיק לשרירים בצורה מסוכנת מידי. מה שאומר שאתם חייבים להיות מאוד סבלניים ולפעול רק על בסיס ההנחיות של המאמן שלכם.

אל תפחדו לקחת את הדברים שלב אחרי שלב

בשלב הזה, ברור לכם עד כמה חשובה היא נוכחותו של מאמן כושר אישי בכפר סבא בחיים שלכם. ככל שהאתגר האישי גדול יותר, כך החשיבות של מאמן אסרטיבי, מיומן, מקצועי ודוחף היא קריטית יותר. המאמן ישבור את גבולות הגזרה שלכם, ידחוף אתכם קדימה, יעצים את היכולות שלכם ובסופו של תהליך יאפשר לכם להאמין בעצמכם מספיק, כד להצליח לשמור על ההישגים שלכם לאורך שנים. ואם לא תצליחו, המאמן שלכם ישנה את התוכנית ויתאים את המצב לסיטואציה החדשה שנוצרה בצורה המיטבית והבריאה ביותר.

אחרי שנים רבות של עבודה בתחום האימון והספורט, הצוות המקצועי של חברת בודי פיט, מצליח לייצר את תנאי האימון המיוחדים והאישיים לכל לקוח. כך שאתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות, וליהנות מהדרך לא פחות מאשר מהמטרה שבסופו של יום תצליחו להשיג. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות החברה, התקשרו – 054-9496066.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here