כיפה גאודזית היא פיתרון מעולה לכנסים הרצאות ועוד

0
308
קרדיט https://www.freedome.co.il

יתכן ויצא לכם לשמוע את המושג “כיפה גאודזית” אבל לא ממש הבנתם מה זה. מדובר בטכניקת בניית כיפה מיוחדת ומרהיבה המשמשת לצורך כירוי חללים בדרך כלל. בפרידום המתמחה בבניית יורטים, דומים, בקתות מונגוליות ובתים על גלגלים, תוכלו למצוא מגוון רחב של כיפות גאודזיות במגוון גדלים וסוגים ובהתאמה אישית. המבנים עמידים בכל דרישות הבטיחות בארץ ובאירופה כולל אישור מהנדס, כיבוי אש ויציאת חירום.

מהי כיפה גאודזית (דום) ולמי היא מתאימה?

כיפה גאודזית היא כיפה עגולה עם מעטפת אשר יוצרת אפקט הצללה על השטח עצמו. כיפה זאת משמשת למגוון נרחב של אירועים אישיים וציבוריים והאירוח שבה הוא ברמה גבוהה ביותר. השימושים של כיפה גאודזית כוללים מגוון נרחב של אפשריות בהתאם לצרכים האישיים שלכם. בין השימושים השונים: מקום לכנסים והרצאות, מבנה לפעילויות וסדנאות שונות, אזור לאירועים פרטיים ועסקיים בשטח עצמו, מבנה נייד לתצוגה או אירוע קידום מכירות. מדובר על פתרון נוח ויעיל, שהפך לנפוץ מאוד בארץ ובעולם בהקשרים רבים.

קרדיט https://www.freedome.co.il

יתרונות כיפה גאודזית

לכיפה הגאודזית ישנם יתרונות שהופכים אותה המשתלמת ביותר לשימוש. בין היתרונות השונים:
הקמה מהירה – ההקמה של הכיפה מהירה ואינה לוקחת זמן רב, בנוסף לכך היא אינה מצריכה חיבורי בטון לקרקע מדובר בפעולה מהירה ולא מלכלכת.

חוזק – הכיפה חזקה ועמידה עד מאוד, ואפשר לעשות בה אירועים פרטיים וציבוריים כאחד.

יציבות – הכיפה יציבה ביותר ואין חשש שתזוז, בנוסף לכך היא עמידה מפני פגעי מזג האוויר. הכיפה משמשת כמבנה אקולוגי, שהוא גם נייד וקל להקמה. חברת פרידום מתמחה בכל הנושא והמבנים שלה בעלי כל האישורים הנדרשים, המומחים שלנו יוכלו להתאים לכם את הכיפה הנדרשת לשימוש בו תחפצו. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here