שוב מתברר: לעצב את הבית לא עולה הרבה כסף

0
69
מדבקות קיר
קרדיט https://thenisha.co.il

מדבקות קיר – לא מה שחשבתם

קיימת תפיסה מוטעית שעיצוב פנים לבית חייב לעלות כסף רב כדי להיראות ייחודי, יוקרתי, איכותי, יוצא דופן וראוי להשקעה. כל הסופרלטיבים האלה מתארים אולי עיצובי פנים של בתים יוקרתיים מאוד שמשקיעים בהם הון עתק, אבל את המראה המסודר, המעניין והאסתטי של כל חדר בבית אפשר לקבל בקלות באמצעות הום סטיילינג חכם וחסכוני שמיוצר מחומרים טובים ולא חייב לעלות כסף רב. הכירו בבקשה את השיטה הגאונית והקלה לעצב בית בקלות בכישרון הטבעי של כל אחד – מדבקות קיר, מדבקות עם משפטי השראה, תמונות יפות ומעניינות שכל אחד ימצא בהן יופי ועניין והן גם קלות ליישום בכל בית. זאת המטרה של חברת נישה קונספט בע”מ – לאפשר לכולם להשתמש במדבקות ובתמונות שהן נעימות לעין מבלי להוציא עליהן כסף רב, והן עדיין ייראו מצוין.

תמונות לחדר שינה – כל חדר מתאים למדבקה

במקומות רבים בבית אנחנו יכולים להוסיף פריט נוי כלשהו כדי לשבור את השעמום בקיר הריק או כדי להסיט את המבט מרהיט שאינו נראה טוב. את הייחודיות של כל חדר אפשר לשדרג בקלות גם כן באמצעות פתרון כזה של מדבקות, או תמונות שקל לתלות. אם התלבטתם איזה פריטי נוי אפשר להוסיף לחדרי שינה קטנים שגם ככה יש בהם חפצים ורהיטים רבים, נצלו את הקירות לצורך עיצוב הפנים שלהם. תמונות לחדר שינה הן פתרון מעולה לכל מי שלא יודע כיצד לעצב את החדר שלו אבל נמאס לו לראות שם רק מיטה, ארון, שידה, כיסא וארוניות, בלי שום מחשבה על עיצוב מעניין ואסתטי שעושה את החדר למקום מיוחד יותר.

מדבקות קיר למטבח – לעצב אפילו אותו, במקום שיפוץ

אם המטבח שלכם במצב מצוין אבל מתחש לכם רק לחדש אותו, אין סיבה להוציא כספים על שיפוץ מיותר. אפשר לעצב מחדש כל מטבח בקלות באמצעות תוספות שונות. במקרה הזה, מדבקות קיר למטבח שנדבקות בקלות לאריחים, לקירות, לארונות, אפילו למקרר, יכולות להיות ההבדל שבין מטבח משעמם למטבח שנעים לעבוד ולאכול בו. זאת בדיוק הנקודה של עיצוב פנים לא יקר ונגיש לכולם. המדבקות שמיוצרות על ידי חברת נישה קונספט בע”מ מציעות עיצובים ותמונות שונות שיתאימו לכל סגנון וטעם. הן נדבקות בקלות ומוסרות בקלות, אם המשטח שעליו הדבקתם אותו במצב טוב ומהחומרים הנכונים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here