להישאר אופטימיים – 3 דרכים לעשות זאת

0
2522
להישאר אופטימיים

מהלך היום שלנו מלא בהרבה מאוד דברים שאנחנו נתקלים בהם במהלך היום, זאת אומרת במאורעות מגוונות, הבאות עלינו במהלך היום. חלק מהמצבים, אנו במצב רוח שמח ואופטימי, אך חלק מסוים אנו מרגישים מאוד נפגעים, ומצבינו נפגע משמעותית. אנו לא יכולים לתת למאורעות קטנות וחסרי משמעות כאל להרוס לנו את היום, ולכן, במאמר זה אנו ריכזנו 3 דרכים להישאר אופטימיים, למרות הכל.

מדוע להישאר אופטימיים במהלך היום?

קודם כל, האופטימיות חשובה לנו בשביל שנוכל להתרכז במטרות עתיד, ולא במטרות עבר. כמובן, אי אפשר להזניח את מה שהיה לנו, אך אנחנו צריכים לדעת להתמודד עם זה, ללמוד, להתחזק, ולהתקדם הלאה. אופטימיות תעזור לנו להישאר ממוקד וחדורי מטרה.

לא לשים את המפתח של האושר אצל אנשים אחרים

בתור בני אדם, הטבע שלנו הוא לרוץ אחר סיפוקים, אך אותם סיפוקים שאנו רצים אחריהם אינם מפתח לאושר, מאחר והסיפוקים הללו סה”כ ממלאים אצלנו פינה חסרה רגעית, לדוגמה, רעב. תחשבו על זה, אם אנשים היו מאושרים בכל פעם שהם שבעים, אז במצבים שהם רעבים, הם לא יכולים להתמקד בשום דבר. קחו השערה שתהפוך את החיים שלכם למאושרים ללא קשר לשום דבר, הסיכוי שלכם להיות בני אדם, הוא 1 ל-10 מיליארד, למה? כי יכולתם להיות עץ, או עיפרון, או יתוש. ובהשוואה לכך, יש סיכוי שאותו אדם, יזכה בלוטו 10 פעמים במהלך החיים שלו, סיכוי זה משתווה לסיכוי של משהו להיות בן אדם.

פעילות גופנית

לפעילות פיזית יש קשר ישיר עם אופטימיות, מכיוון שמשתחרר במוח שלכם הורמון שגורם לכם להרגיש טוב. החומר שמופרש נקרא סרטונין, שזהו החומר אשר גורם למערכת העצבים בגוף להיות מוליכה בצורה טובה יותר, כך שהשמחה מתפשטת מהר יותר, וזאת דרך מהירה ביום להישאר אופטימיים.

מטרות והישגים קטנים כל יום

סדרו את המיטה שלכם בבוקר, ברגע שעשיתם את זה, כבר זכיתם. תצ’פרו את עצמכם בכוס קפה או תה, לא משנה מה, תקבלו צ’ופר קטן שישפר את מצב רוחכם היום. כשאנחנו שואפים בגדול מתחילת היום, אנחנו לא נמצאים חדורי מוטיבציה, מהסיבה שמטרות גדולות לפעמים קשות יותר להשגה.

הקפידו על שלושת הדרכים הללו, וכך תוכלו בוודאות להישאר אופטימיים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here