3 הטעויות שאנשים עושים בהוצאת דרכון אירופי שמעכב להם את קבלת הדרכון

0
118
3 הטעויות שאנשים עושים בהוצאת דרכון אירופי שמעכב להם את קבלת הדרכון
קרדיט FREEPIK

בשל המגמה הגוברת של פניית ישראלים לקבלת דרכון אירופאי ובשל הפרסומות אשר מזמינות כל אדם לבדוק את הזכאות שלו לקבלת דרכון פורטוגלי שיעניק גם אזרחות אירופאית, ישראלים רבים תוהים האם גם הם יכולים להוציא דרכון אירופאי וכיצד יש לעשות את זה. יחד עם זאת, חשוב מאוד שכל ישראלי המעוניין להוציא דרכון מעין זה ידע כי לא מדובר על  תהליך פשוט מאוד. בכדי לקבל את הדרכון הנכסף יש צורך לעבור הליך בירוקרטי ארוך וסבוך מול גורמים שונים ולא פעם, מחסום השפה יכול להאט את התהליך ולסבך לחלוטין את המצב. לכן, לפני שתיכנסו לתהליך המדובר, חשוב מאוד שתבינו כיצד להימנע מטעויות שונות בתהליך.

טעויות שחשוב להימנע מהן בתהליך הוצאת דרכון אירופאי

  • טעות ראשונה היא המחשבה שמאוד קל לקבל דרכון מעין זה. חשוב שכל ישראלי שמעוניין להתחיל את התהליך יתכונן היטב ויבין  כי מדובר על הליך בירוקרטי ומסובך אשר נוטה להשתנות מפעם לפעם ועל כן, יש להכיר אותו היטב  וזאת בכדי לסיים אותו בהצלחה. כמובן שחשוב מאוד להתעדכן בדרישות של המדינה שבה אתם מעוניינים להוציא אזרחות על מנת שיהיה לכם דרכון אירופאי. הדרישות בספרד אל מול פורטוגל אינם אותן דרישות ועל כן, חשוב מאוד שתוודאו מראש מה כולל התהליך בכל מדינה וכן, תתכוננו  מראש לכך שהתהליך לא הולך להיות פשוט. חשוב מאוד להישאר בשליטה לאורך התהליך כולו,  לוודא את התקינות של התרגומים הנדרשים בתהליך, לבצע בדיקות צולבות ובעיקר להיות מאוד סבלניים.
  • טעות נפוצה שניה שלא מעט ישראלים עושים בתהליך הוצאת דרכון אירופאי הוא המחשבה שניתן לעשות את התהליך לבד ולחסוך את התשלום לאנשי המקצוע. חשוב מאוד להבין כי לכל מדינה יש את החוקים שלה באשר להוצאת דרכון מקומי. גם אם  יש לכם  חברה שפנה באופן עצמאי להוצאת הדרכון המדובר והצליח לעשות זאת, זה בהחלט לא אומר שאתם יכולים לעשות זאת לבד. כל אדם שמגיש בקשה לקבלת דרכון אירופאי באחת מהמדינות הרלוונטיות הוא בעל רקע ומאפיינים שונים  ועל כן, לכל אחד יש דרך שונה לעבור בדרך לקבלת הדרכון ובכדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, כדאי להיעזר באנשי מקצוע מתאימים.
  • טעות שלישית של אנשים המעוניינים להוציא  דרכון אירופאי היא לבחור את אנשי המקצוע הרלוונטיים לצורך סיוע וליווי בתהליך אשר מציעים את המחיר הזול ביותר תמורת  השירותים שלהם. חשוב לדעת שלא כדאי לבחור את החברה הזולה ביותר בתחום כי אם את החברה המנוסה והמקצועית ביותר בתחום שכן, בחירה בחברה זולה שלא ידועה כמספיק מומחית ומקצועית בתחום זה דבר שיכול לפגוע בכם בסופו של דבר ולהפוך את כל התהליך למסובך וארוך יותר. לא פעם הזול הוא היקר וחשוב מאוד לזכור את זה גם בתחום של ליווי וסיוע בהוצאת דרכון אירופאי.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here