3 סוגי מצבות שכדאי להכיר

0
2022
3 סוגי מצבות שכדאי להכיר
קרדיט : אדם ואבן

איך מתכננים מצבה לזוג שמעוניין להיקבר יחד, מה ההבדל בין סוגי האבנים בהן ניתן להשתמש, ואיך תוכלו לעצב אנדרטה שונה ומקורית באמת? עכשיו, כשאתם נדרשים לקבל החלטות גורליות שילוו אתכם במשך שנים ארוכות, חשוב להבין את האפשרויות שלכם ולבחור בקפידה. הטיפים שלפניכם יעזרו לכם לעשות את זה נכון. כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אל אם ואבן.

מצבות אבן או שיש

לפני שאתם מתחילים לתכנן עיצוב שונה ומיוחד במינו, והרבה לפני שתגדירו את הטקסט, זהו את סוגי החומרים ונסו להבין את ההבדלים ביניהם. למשל, אבן בזלת היא אבן חזקה וכהה שמתאימה יותר לעיצוב טבעי או פראי, בעוד אבן גרניט העוצמתית היא שחורה (לרוב) ונחשבת ליוקרתית למדי. אם תעדיפו מצבות שיש תוכלו לבחור בין שיש טורקי (בגווני אפור-תכלת) שנחשב לפופולרי בישראל, לבין שיש חברון, שיש סרדו או שיש עצמון. כדי להבין לעומק את ההבדלים בין הסוגים השונים ולזהות את משמעות הבחירה שלכם על עיצוב המצבה, מומלץ לפנות לגורם מקצועי וליהנות מהניסיון הרב של חברת אדם ואבן, המתמחה בתכנון ובניית מצבות.

מצבות מיוחדות ומקוריות

חומרי הגלם משפיעים אמנם על עיצוב המצבה, אבל השליטה בעיצוב כולה שלכם. למעשה, מי שרוצה לגוון ולתכנן מצבות מיוחדות בהחלט יכול לעשות זאת, בין אם באמצעות עיצוב הכולל פיסול באבן ובין אם באמצעות שילוב אלמנטים עדינים המזכירים את המנוח ואת ההעדפות האישיות שלו. כך אפשר להוסיף פסל של ציפור (המסמלת את החופש והעצמאות של המנוח), של כלי נגינה (שבו ניגן המנוח כל חייו) או של חיה (שכן המנוח אהב מאוד בעלי חיים). זה המקום שלכם לבחור במה אתם מתמקדים ומה באמת חשוב לכם לזכור מאדם שחייו היו מלאים ועשירים.

מצבות מרהיבות לזוגות שלא נפרדו

לצד המצבות הקלאסיות או המקוריות, אנדרטאות האבן ומצבות השיש, אפשר למצוא שם שלל מצבות זוגיות המתאימות למי שבוחר להיטמן לצד אהבת חייו. ההחלטה להיקבר זה לצד זו היא החלטה מופלאה שמוכיחה עד כמה חזק הוא הקשר בין בני הזוג שבילו שנים רבות ומאושרות יחד, גם בפני אתגרים גדולים וקשיים לא מבוטלים. המצבה הזוגית מאפשרת להנציח לא רק את שני האינדיבידואלים המיוחדים הללו, אלא את החיבור מעורר ההשראה ביניהם. תוכלו לתכנן את המצב המיוחדת שלהם בליווי צוות אדם ואבן, המציעים ניסיון אדיר ושירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו בטלפון 0522-797554.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here