3 שאלות חשובות לבחירת גן ילדים מושלם

0
250
3 שאלות חשובות לבחירת גן ילדים מושלם

אז אולי אין דבר כזה “גן מושלם”, אבל אם תתמקדו במה שבאמת חשוב, תוכלו לבחור מסגרת טובה לקטנטנים. היום יותר מאי פעם, בחירת הגן היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו. זאת מפני שיש לה השפעה לא מבוטלת על ההתפתחות והחינוך של ילדכם. אז מה עושים? בוחנים את האפשרויות השונות ומגדירים סדרי עדיפויות בכדי לבחור בפתרון האידאלי שיבטיח לילדים סביבה נעימה – ולכם ראש שקט.

חשיבות הצוות החינוכי

אחד הנושאים החשובים ביותר מבחינת כל הורה בעת בחירת גן לילד, הוא איכות  הצוות החינוכי. באופן טבעי זה ככל הנראה הנושא החשוב מכל, ובצדק. כשאתם בוחנים משפחתונים במודיעין, כדאי לבחון לא רק את מבחר הצעצועים או את היצירות על הקירות, אלא את הצוות עצמו. מה הכשרת הגננת והסייעות? באיזו גישה הן נוקטות ומה היחס שלהן לילדים? מומלץ להגיע אל הגן בזמן פעילותו בכדי להתרשם מהאווירה, מהגישה של הצוות לילדים, מהחיוך וגם מהתגובות של הגננות כלפי הילדים. הצוות המיומן של גני גולן, שנמצא תחת השגחתה של מפקחת חיצונית מוסמכת, מעניק לילדים את המסגרת החינוכית החמה הנחוצה להם ומזמין אתכם לבקר ולהתרשם מהגן.

הבטיחות האישית של הילדים

הצוות החינוכי הוא מרכיב חיוני וראשון בחשיבותו, אבל האם המקום עצמו עבר את כל ההתאמות הדרושות בכדי להבטיח את שלומם של הילדים? לפני שאתם בוחרים גנים פרטיים בתל אביב ודאו שהגן הנבחן ערוך ומוכן להגן על הפעוטות ועל הילדים בכל רגע נתון. התשתיות אמורות להיות בטוחות לשימוש והגן חייב לספק את המענה המתאים לכל דרישות הבטיחות המחמירות ביותר. אל תהססו לשאול את הצוות כיצד מובטחת רווחתם ובריאותם של הילדים שלכם, הם שם כדי להשיב לשאלות הללו ובכדי להבטיח לכם ראש שקט יותר לאורך כל היום.

שיטת העבודה בגן

בעת השוואה בין גני ילדים במודיעין, מומלץ יהיה לבחון את ההתנהלות בגן ואת האופן שבו הוא פועל. השאלה הבסיסית ביותר היא כמה ילדים נמצאים תחת אחריותו של כל איש צוות והאם מדובר בקבוצה קטנה שבה שומרים על אווירה חמה ונעימה? רשת גני גולן הוותיקה משלבת בין קבוצות קטנות לצוות מיומן, בין גישה חינוכית פרוגרסיבית למיצוי פוטנציאל ההתפתחות ולבין מקצועיות ופיקוח חיצוני רציף. השילוב של כל הגורמים הללו מעניק להורים את השקט הנפשי כשהילדים מבלים שעות ארוכות בגן, ומאפשרים לילדים ליהנות מסביבה חיובית ונעימה המתמקדת במתן מענה מתאים לכל צרכיהם האישיים והחינוכיים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות גני גולן כבר עכשיו בטלפון 052-5688240.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here