3 שאלות קריטיות לפני שמתחילים לשפץ את הבית

0
339

בין אם אתם מתכננים לשפץ את הבית מהיסוד, לשדרג את יחידת הדיור או לעצב לכם משרד גדול ומרווח, יש כמה שאלות שחשוב לשאול הרבה לפני שיוצאים לדרך. השאלות הללו ימקדו אתכם ומעל לכל הן יבטיחו לכם תכנון מדויק שימקסם את התוצאות האפשריות. כך תקבלו את כל ההחלטות הנכונות ותבחרו גם את אנשי המקצוע המתאימים לפרויקט שלכם.

שאלה ראשונה: מה אתם רוצים להשיג?

האם אתם מתכננים לשפץ את הבית כולו או רק את הסלון? האם המטבח זקוק לריענון או שמא תעדיפו לחלק את החלל מחדש כדי להעניק לו קצת יותר מקום? האם אתם מרגישים צורך במתיחת פנים קלה או בשיפוץ יסודי של הדירה כולה? ומה עם יחידת הדיור? האם היא מיועדת למגורים או למשרד? ככל שתהיו ממוקדים יותר בשלב הזה, תוכלו לבחור חברות בניה מומלצות בירושלים לכל משימה שמצפה לכם, לבנות תקציב מדויק ולהימנע מטעויות שעשויות לעלות לכם עשרות אלפי שקלים, ואף יותר. עם הליווי המקצועי של חברת בני קאסם תוכלו לבנות תוכנית מסודרת ומוגדרת שתגשים את כל החלומות שלכם ותהפוך את הדירה שלכם לבית חם, מפנק ומזמין.

שאלה שנייה: מה התקציב שלכם?

רק אתם יודעים איזו תוכנית חיסכון אפשר לפתוח ומה הסכום שעומד לרשותכם לפני שאתם יוצאים לדרך. אם אתם לא לגמרי בטוחים, זה בדיוק הזמן לעשות סדר ולהבין מה התקציב המיועד לעבודת השיפוץ שלכם. הגדרת התקציב היא אחד השלבים הבסיסיים והחשובים ביותר, ואם תעשו את זה נכון תוכלו להימנע מחריגות בלתי צפויות שיגדילו את המינוס ויכניסו אתכם לתסבוכת כלכלית שתתקשו לצאת ממנה. חוץ מזה, עם תקציב ברור קל יותר להבין אילו שיפוצים ושדרוגים אתם יכולים לבצע, והאם תוכלו לבצע עבודות גבס מקצועיות בירושלים

שאלה שלישית: מי ילווה אתכם?

בהנחה שאתם לא מנוסים בהזזת קירות, החלפת ריצוף או התקנת מטבחים, תצטרכו ליווי מקצועי של חברה המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים בירושלים והסביבה. מאחר ואתם יודעים בשלב הזה מה אתם רוצים להשיג ומה התקציב שעומד לרשותכם, בחירת חברת השיפוצים אמורה להיות משימה קצת יותר נוחה. עכשיו תוכלו לתכנן את המסע המושלם לעבר היעד ולהפוך את החלל שבו אתם חיים לבית מפנק ומעוצב להפליא. חברת בני קאסם עומדת לרשותכם בכל צעד בדרך, ובכדי לתכנן את השיפוץ שלכם אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו בטלפון 052-9276804.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here